D4B89595D7Eb1A17F270Ec38E9Fa9042.Jpg
  • Habercimiz
  • Politika
  • MHP lideri Bahçeli: “Hilafet bayrağı iddiası ile saldırı tesadüf değildir”
780 okunma

MHP lideri Bahçeli: “Hilafet bayrağı iddiası ile saldırı tesadüf değildir”

ABONE OL
6 Ocak 2024 15:09
D4B89595D7Eb1A17F270Ec38E9Fa9042.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 19. Dönem Sertifika Törenine Katıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Liderlik ve Siyaset Okulu 19. Dönem Sertifika Töreni”ne katıldı. Törene konuşma yapan Bahçeli, “Hilafet bayrağı iddiası ile saldırıların tesadüf olmadığını” söyledi.

Bahçeli’nin konuşmasının ardından, 19. dönem sertifikaları dağıtıldı. Genel Başkan Bahçeli törene katılanlara tebriklerini iletti.

Sözlerine devam eden Bahçeli, huzur ve güvenin sağlanması konusunda asla taviz verilmeyeceğini ifade etti. Hilafet bayrağı iddiasının arkasında bulunan gerçekleri vurgulayan Bahçeli, “Günümüzde stratejik hedefler üzerinden ülkemizi baskı altına almaya yönelik gerçeklere karşı çok daha özenli olmalıyız” dedi.

Genel Başkan Bahçeli, uygarlığın korunması ve insan haklarının güvence altına alınması gibi konularda her zaman ortak payda kurmaya çalıştıklarını belirtti.

MHP Lideri Açıklamalarını Sürdürdü

Devlet Bahçeli, MHP’nin ülkenin bağımsızlığı, hürriyeti ve milli birlikteliği açısından her türlü fedakârlığı ve güce karşı hazır olduğunu dile getirdi. IDC temelinde milli menfaatlerin korunması ve güvenlik tedbirlerinin alınması için gerekli hamlelerin atılabileceğini vurgulayan Bahçeli, iktidarın sürekli olarak tedbirler almasını istedi.

Bahçeli, “Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ülkücü idealleriyle ana hatları çizilmiş, milli siyasi hareketler önderliğinde kurucuları arasında özgün bir mücadele tarzı geliştirmiş büyük bir devlet olma özelliğini korumasını istiyoruz” diye konuştu.

MHP Genel Başkanı, vatanın bütünlüğü açısından en önemli noktanın millet olduğuna vurgu yaptı ve topraklarımızdaki tüm unsurların unutulmayacak ve hak ettikleri değer gösterecek şekilde işlenmesi gerektiğini belirtti.

Bahçeli, törende yaptığı konuşma ile vatandaşların milli değerlerine olan bağlılığının artmasını ve sonsuza kadar korunmasının amaçlandığını ifade etti.659942Fd799209.68690349

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP