7361E0055E5E094Fd3C3Bfb09B9484B0.Jpg
  • Habercimiz
  • Spor
  • İsmail Kartal: “Bizi yavaşlatmak adet haline geldi”
26 okunma

İsmail Kartal: “Bizi yavaşlatmak adet haline geldi”

ABONE OL
10 Mart 2024 22:51
7361E0055E5E094Fd3C3Bfb09B9484B0.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

## **İsmail Kartal: “Bizi Sürekli Yavaşlatmak Adet Haline Geldi”**

İsmail Kartal: “Bizi Yavaşlatmak Adet Haline Geldi”

**Fenerbahçe** Teknik Direktörü **İsmail Kartal**, **Pendikspor** maçının ardından düzenlenen basın toplantısında, rakip takımların oyunlarını kasıtlı olarak yavaşlattığını savundu.

Kartal, “Şampiyonluğa oynayan bir takımız. Fakat buraya gelen her takım sürekli oyunu durdurmak ve bizi yavaşlatmak adet haline getirdi” dedi.

**Taraftarların Hakkı Desteklenmeli**

Kartal, bu davranışların futbolun marka değerine zarar verdiğini vurguladı. “Buraya bu kadar insan futbol izlemeye geliyor. Ülkemizin futbolun marka değerini nasıl yükselteceğiz?” diye sordu.

İsmail Kartal: “Bizi Yavaşlatmak Adet Haline Geldi”

**Hakem Kararlarına İtiraz**

Kartal, maçta hakemin bazı kararlarına da itiraz etti. “Thiam’ın ilk 5 dakikada atılması gerekiyordu ama kart görmedi” diyen Kartal, oyuncularına ise kolay kart gösterildiğini ifade etti.

**Sakatlıklar ve Yoğun Maç Programı**

Kartal, takımının üst üste yaşadığı sakatlıklara da değindi. “2,5 günde bir maç oynuyoruz. Oyuncularımız sezon başından bu yana 51 maç oynadı. Bu kolay bir şey değil” dedi.

İsmail Kartal: “Bizi Yavaşlatmak Adet Haline Geldi”

**Şampiyonluk Yarışı ve Avrupa Konferans Ligi**

Kartal, **Fenerbahçe’nin** şampiyonluk yarışını sürdüreceğini söyledi. “Sonuna kadar bu yarışı sürdüreceğiz” diyen Kartal, **UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde** de aynı ciddiyetle mücadele edeceklerini belirtti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP