Ce74E3595B69F32398Aca8E2C08F4Ba3.Jpg
28 okunma

Abdullah Özkırış Bünyan’da vatandaşlarla buluştu

ABONE OL
8 Mart 2024 16:51
Ce74E3595B69F32398Aca8E2C08F4Ba3.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yeniden Refah Partisi’nden Bünyan Ziyareti

Yeniden Refah Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Abdullah Özkırış, seçim çalışmaları kapsamında Bünyan ilçesini ziyaret etti.

Vatandaşlarla Buluşma

Özkırış, Bünyan’da vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve şikayetlerini dinledi. Vatandaşlarla sohbet eden Özkırış, seçilmesi halinde Kayseri’nin geleceğine yönelik projelerini anlattı.

Vatandaşlarla buluşma sırasında Özkırış, “Kayseri’nin her noktasında vatandaşlarımızla kucaklaşıyor, taleplerini ve şikayetlerini dinliyoruz. Seçildiğimizde, Kayseri’yi geleceğe taşıyacak projelerimizi hayata geçireceğiz.” dedi.

Abdullah Özkırış Bünyan’da Vatandaşlarla Buluştu

Kayseri’nin Geleceği için Projeler

Özkırış, vatandaşlarla yaptığı sohbette, şehircilik, ulaşım, ekonomi ve sosyal hizmetler alanlarında yapmayı planladığı projeler hakkında bilgi verdi.

“Kayseri’yi daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için elimizden geleni yapacağız. Şehrimizin sorunlarına çözüm getirecek, vatandaşlarımızın beklentilerini karşılayacak projelerle Kayseri’nin geleceğini aydınlatacağız.” ifadelerini kullandı.

Abdullah Özkırış Bünyan’da Vatandaşlarla Buluştu

Vatandaşların Desteği

Özkırış’ın Bünyan ziyareti, vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Vatandaşlar, Özkırış’ın projelerini beğendiklerini ve desteklediklerini ifade ettiler.

Abdullah Özkırış Bünyan’da Vatandaşlarla Buluştu

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP