KONULAR
Yeniden Refah Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Abdullah Özkırış, seçim çalışmaları kapsamında Bünyan ilçesini ziyaret etti.
Özkırış, Bünyan’da vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve şikayetlerini dinledi. Vatandaşlarla sohbet eden Özkırış, seçilmesi halinde Kayseri’nin geleceğine yönelik projelerini anlattı.
Vatandaşlarla buluşma sırasında Özkırış, “Kayseri’nin her noktasında vatandaşlarımızla kucaklaşıyor, taleplerini ve şikayetlerini dinliyoruz. Seçildiğimizde, Kayseri’yi geleceğe taşıyacak projelerimizi hayata geçireceğiz.” dedi.
Özkırış, vatandaşlarla yaptığı sohbette, şehircilik, ulaşım, ekonomi ve sosyal hizmetler alanlarında yapmayı planladığı projeler hakkında bilgi verdi.
“Kayseri’yi daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için elimizden geleni yapacağız. Şehrimizin sorunlarına çözüm getirecek, vatandaşlarımızın beklentilerini karşılayacak projelerle Kayseri’nin geleceğini aydınlatacağız.” ifadelerini kullandı.
Özkırış’ın Bünyan ziyareti, vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Vatandaşlar, Özkırış’ın projelerini beğendiklerini ve desteklediklerini ifade ettiler.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024