E831Fd9C63971Caeca190000Da4Dcb07.Jpg
26 okunma

Abdullah Özkırış yeni projesini duyurdu

ABONE OL
12 Mart 2024 13:39
E831Fd9C63971Caeca190000Da4Dcb07.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

## Kayseri’nin Çocukları için ‘Refah Kreşi’ Projesi

Kayseri’nin geleceği için projeler üreten Yeniden Refah Partisi’nin (YRP) Büyükşehir Belediye Başkan Adayı **Prof. Dr. Abdullah Özkırış**, şehrin her mahallesinde çocuklara erken yaşta eğitim imkanı sunacak **’Refah Kreşi’** açma projesini duyurdu.

### Her Çocuğa Kaliteli Eğitim

Özkırış, her çocuğun **en iyi eğitimi** alması gerektiğine inanıyor. Bu kapsamda, **Refah Kreşleri**’nin çocukların sağlıklı bir ortamda eğitim almasını sağlayacağını ve ailelere **ekonomik destek** olacağını dile getirdi.

Abdullah Özkırış Yeni Projesini Duyurdu

### Çok Yönlü Gelişim

**Refah Kreşleri**, sadece çocukların bakımı ve eğitimi ile kalmayacak, aynı zamanda **fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişimlerini** destekleyecek etkinlikler de düzenleyecek. Özenle seçilen eğitimcilerle **kaliteli bir eğitim** sunmayı hedefleyen proje, hem anne babaların çocuk bakımı endişelerini azaltacak hem de Kayseri’nin **eğitim kalitesini artıracak**.

Abdullah Özkırış Yeni Projesini Duyurdu

### Toplumsal Eşitlik

Özkırış, **”Refah Kreşleri ile hem çalışan anne ve babaların çocuk bakımı konusundaki endişelerini azaltmayı hem de şehirdeki eğitim kalitesini artırmayı hedefliyoruz. Ayrıca, her çocuğun eğitim hakkını koruyarak toplumsal eşitliği sağlamayı amaçlıyoruz”** dedi.

Proje, Kayseri’nin her kesiminden aileye hitap ederek çocukların sağlıklı bir şekilde büyümesini ve gelişmesini destekleyecek.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP