E452C8Ef59E70145Dbdcf0E793383A5A.jpg
16 okunma

Ağdacı Mahallesinden Başkan Fırıncıoğlu’na destek

ABONE OL
1 Şubat 2024 15:03
E452C8Ef59E70145Dbdcf0E793383A5A.jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu’ndan Ağdacı Mahallesi’ne Ziyaret

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, “Halk Buluşmaları” adı altında gerçekleştirdiği toplantı programında**, Ağdacı Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Başkan Fırıncıoğlu, mahalle sakinlerinin ulaşım, temizlik ve su gibi sorunlarını dinleyerek, gelen talepleri birim amirlerine iletti. Ak Parti İl Başkanı Yaşar Arslan ve MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik’in de katıldığı toplantıda konuşan Başkan Fırıncıoğlu, “Belediye olarak vatandaşlarımızın düşüncelerini son derece kıymetli buluyor ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet üretmeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın her alanda modern hizmetten yararlanması için var gücümüzle çalışıyoruz. Halk buluşmalarında hemşerilerimiz ile bağlarımızı güçlendiriyoruz. Bu vesileyle mahalle sakinlerinin isteklerine yönelik çözüm odaklı hizmetimiz pekişiyor. Sorunları yerinde dileyerek, sıkıntıları ortadan kaldırıyoruz. Bizlere sıcak ve samimi sohbetleriyle ağırladıkları için mahalle sakinlerine teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

Ağdacı Mahallesinden Başkan Fırıncıoğlu’na Destek

Başkan Fırıncıoğlu Mahalleliden Gelen Talepleri İletti

Başkan Fırıncıoğlu, mahalle sakinlerinin taleplerini dinleyerek, birim amirlerine iletti. Başkan Fırıncıoğlu, “Mahalle sakinlerimizden gelen talepleri birim amirlerimize ilettik. En kısa sürede bu talepleri değerlendireceğiz ve çözüme kavuşturacağız” dedi.

Ağdacı Mahallesinden Başkan Fırıncıoğlu’na Destek

Fırıncıoğlu, Yerinde İncelemelerde Bulundu

Başkan Fırıncıoğlu, toplantının ardından mahallede incelemelerde bulundu. Fırıncıoğlu, mahalle sakinleriyle sohbet ederek, sorunlarını dinledi.

Ağdacı Mahallesinden Başkan Fırıncıoğlu’na Destek

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP