KONULAR
**Ağrı İl Emniyet Müdürlüğü**, vatandaşları siber suçlar, güvenli sosyal medya kullanımı ve dijital bağımlılık konularında bilinçlendirmek için etkinlikler düzenledi.
10 Mart 2024’te Kültür Kongre Merkezi’nde açılan stantta 300 vatandaşa bilgilendirme yapıldı. KİOKS üzerinden gerçekleştirilen bilgi yarışmasına 150 kişi katıldı. Etkinlikte 50 adet hediye dağıtıldı.
Ağrı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, 04-10 Mart 2024 tarihleri arasında çeşitli etkinlikler gerçekleştirdi. 6 NarkoNokta etkinliğinde 450 kişiye, 11 En İyi Narkotik Polisi; Anne etkinliğinde ise 256 kişiye eğitim verildi.
İl Emniyet Müdürü **Yılmaz İpar**, etkinliklerle ilgili yaptığı açıklamada, “Bu tür etkinlikler, toplumun bilinçlenmesinde önemli bir rol oynuyor. **Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini korumak** için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırız. Huzur ve güven ortamını korumak için hep birlikte çalışmamız gerekiyor” dedi.
İpar, vatandaşlardan destek isteyerek, “Çocuklarınızı internetin ve sosyal medyanın tehlikelerinden korumak için gerekli önlemleri almanız önemlidir. Ağrı’yı daha da güvenli bir şehir yapmak için hep birlikte çalışmaya devam edeceğimize inanıyorum” ifadelerini kullandı.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024