Eafd774E83A28A248236B6Fdb4C18900.Jpg
28 okunma

Ahmet Aras’a coşkulu karşılama

ABONE OL
31 Ocak 2024 00:24
Eafd774E83A28A248236B6Fdb4C18900.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP’nin Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, Coşkulu Bir Karşılama ile Bodrum’a Geri Döndü

CHP’nin Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Ankara dönüşü coşkuyla karşılandı.

Akşam saatlerinde Ankara’dan Milas – Bodrum Havalimanı’na inen Ahmet Aras, burada partililer, vatandaşlar ve Bodrumspor taraftarları tarafından karşılandı.

Aras, burada tebrikleri kabul ettikten sonra konvoy eşliğinde Bodrum’a geldi.

Belediye Meydanı’nda kurulan platform önünde toplanan çok sayıda Bodrumlu ellerinde pankartlar ve Türk bayrakları ile şarkılar söyledi.

Konvoy meydana girdiğinde Bodrumspor taraftarları tarafından yeşil meşaleler yakıldı. Araçtan inen Aras, yoğun ilgi arasında alana yürüdü ve tebrikleri kabul etti.

Karşılama törenine CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Remzi Kazmaz, İl Başkanı Zekican Balcı, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Muğla’daki ilçe belediye başkan adayları da yer aldı.

Bodrum Belediye Başkanı ve CHP Muğla Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ahmet Aras, bu anlamlı karşılama sonrası duygularını şu sözlerle ifade etti:

“2019 yılında bu yolculuğa çıktığımızda zorlu aşamalardan geçtik, yarıştık. Arkadaşlarımızla tatlı bir rekabet içerisinde, sizlerin teveccühü ile partimin takdiri ile Bodrum Belediye Başkanlığı gibi önemli bir görevi üstlendim. Görev yaptığım 5 yıl içerisinde yaşamadığımız sıkıntı kalmadı. Pandemi, yangın, deprem, ekonomik kriz ve daha fazlası iz bıraktı. Buna rağmen ekip arkadaşlarımla ve Bodrum Belediyesi’nin değerli çalışanlarıyla birlikte çok çalıştık ve Bodrum halkına hizmet ettik. Bu 5 yıllık serüvenin sonunda yine sizlerle beraberim ama bu sefer başka bir pozisyonda yer alıyorum. Bizden önceki değerli başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Bu topraklara hizmet eden, taş üstüne taş koyan kim varsa hepsine şükran ve minnetlerimi sunuyorum. Bizden önce bu görevi yapan ve bayrağı bize teslim edecek olan başta Osman Gürün olmak üzere tüm ekibine de saygılarımı sunuyorum. Sayın Başkanım‘dan aldığım bayrağı çok daha yükseklere taşıma kararlılığındayım. Hizmeti, Muğla’nın ihtiyacı olan her köşesine eşit, adaletli ve insanca götürmek niyetindeyim.”

Sözlerinin devamında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimizi anan Başkan Aras, “5 yıl içerisinde başımı öne erdirecek hiçbir şey yapmadım. Ahlakımla, gururumla, annemden babamdan aldığım terbiye ile sizlere hizmet etmeye çalıştım. Bundan sonra da yine Muğla’nın çocuğu olarak Muğla’ya kanımın son damlasına kadar hizmet etmeye hazırım.” ifadelerini kullandı.

Ahmet Aras’a Coşkulu Karşılama

Aras, Konuşmasının Ardından Bodrum Belediyesi’ne Geçti

Törenin ardından Ahmet Aras ile beraberindekiler, Bodrum Belediyesi’ne geçti.

Ahmet Aras’a Coşkulu Karşılama
Ahmet Aras’a Coşkulu Karşılama

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP