KONULAR
AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, İnönü Caddesi‘nde esnaf ziyaretinde bulundu. Ziyaretinde esnaflara, geçici konteynerlerde faaliyet gösterenlerin yılbaşından itibaren kalıcı işyerlerine taşınmaya başlayacağının müjdesini verdi.
Geçtiğimiz günlerde Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki ile görüştüğünü söyleyen Taşkın, Bakan’ın çarşı projesinin inşaat süresini 5 ay öne çektiğini vurguladı. Taşkın, esnaflardan biraz daha sabır isteyerek, “İnşallah yıl sonu veya 2025 yılı başında kardeşlerimiz yeni çarşının anahtarını çevirerek dükkanlarını açacak” şeklinde konuştu.
Taşkın, deprem konutları ve yeni çarşı çalışmalarının da hız kesmeden devam ettiğini ifade etti. Esnafın geçici konteynerlerde zor şartlarda ekmek mücadelesi verdiğinin farkında olduklarını belirten Taşkın, “Asrın felaketinin asrın dayanışması ile aşılacağına inanıyoruz. Depremin izlerini silmek için tüm gayretimizi gösteriyoruz” dedi.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024