82F2D8E48716Ce15Ad7C44712Bc02B13.Jpg
22 okunma

Arabanın çıkamadığı köye eşek sırtında giderek oy istedi

ABONE OL
12 Mart 2024 10:04
82F2D8E48716Ce15Ad7C44712Bc02B13.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

**Tunceli’de AK Parti Adayı’ndan Köylülere Eşek Sırtında Seçim Kampanyası**

Tunceli’nin Pertek ilçesinden **AK Parti** İl Genel Meclis üyesi adayı **Mehmet Hanifi Kılıç**, seçim çalışmaları için gittiği **Dereköy**’e, yağış nedeniyle aracıyla ulaşamayınca çareyi eşek sırtında buldu.

Eşek sırtında köye giden Kılıç, kendisini karşılayan köylülere, “**Seçimlerde beni desteklemenizi rica ediyorum**” diye seslendi. Köy halkıyla bir süre sohbet eden Kılıç’ın eşek sırtındaki hitabı, cep telefonu kamerasıyla kaydedildi ve sosyal medyada paylaşıldı.

Kılıç’ın ilginç seçim kampanyası, izleyenleri tebessüm ettirdi. Yağmurlu hava koşullarına rağmen köylülere ulaşmak için gösterdiği çaba, takdir topladı.

Arabanın Çıkamadığı Köye Eşek Sırtında Giderek Oy Istedi

### AK Parti Adayından Eşek Sırtında Seçim Kampanyası

AK Parti İl Genel Meclis üyesi adayı Mehmet Hanifi Kılıç, Dereköy’deki seçmenlere ulaşmak için gösterdiği çabayla dikkat çekti. Yağıştan ötürü bozulan yolda aracıyla ilerleyemeyen Kılıç, eşeğe binerek köye gitti.

Arabanın Çıkamadığı Köye Eşek Sırtında Giderek Oy Istedi

### Eşek Sırtında Seçim Hitabı Tebessüm Ettirdi

Kılıç’ın eşek sırtında köylülere hitabı, cep telefonu kamerasıyla kaydedildi ve sosyal medyada paylaşıldı. Köy halkıyla bir süre sohbet eden Kılıç’ın ilginç seçim kampanyası, izleyenleri tebessüm ettirdi.

Arabanın Çıkamadığı Köye Eşek Sırtında Giderek Oy Istedi

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP