37A3493D17F74393Ceea26E72F7177E9.Jpg
  • Habercimiz
  • Politika
  • Bakan Uraloğlu Kastamonu’daki ulaşım ve altyapı projelerini inceledi
39 okunma

Bakan Uraloğlu Kastamonu’daki ulaşım ve altyapı projelerini inceledi

ABONE OL
12 Mart 2024 21:12
37A3493D17F74393Ceea26E72F7177E9.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bakan Uraloğlu, Kastamonu’nun Ulaşım ve Altyapısına El Attı

**Ulaştırma ve Altyapı Bakanı** Abdulkadir Uraloğlu, Kastamonu’yu ziyaret ederek devam eden **ulaşım ve altyapı projelerini** inceledi.

Valilik Ziyareti ve Proje Bilgilenmesi

Uraloğlu, Kastamonu Valiliği’ni ziyaret ederek Vali Meftun Dallı’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra Küre ilçesine geçen Bakan, Kastamonu-İnebolu tünellerinde incelemeler yaptı.

Sahil Düzenlemeleri ve Liman Çalışmaları

İnebolu ilçesinde sahil düzenleme çalışmaları ve Abana ilçesindeki liman çalışmalarını inceleyen Uraloğlu, yetkililerden bilgi aldı.

AK Parti’de Aday Belirleme Süreci

Bozkurt ilçesinde AK Parti’nin seçim ofisini ziyaret eden Uraloğlu, mevcut Belediye Başkanı Muhammer Yanık’ın tekrar aday gösterilmemesiyle ilgili açıklama yaptı. Uraloğlu, adayların **temayül, anket ve teşkilat yoklamaları** sonucunda belirlendiğini vurguladı.

“Amacımız Hizmettir”

Bakan Uraloğlu, “Tek amacımız hizmet etmektir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için buradaki belediye hizmetinin de belediye başkanının da **AK Parti’den** olması gerekir.” dedi.

Yeni Adayın Tanıtımı

“**Kamu yoklaması, teşkilat yoklaması ve anket** sonucunda adayımız Ekrem Acar kardeşimizdir.” diye ekleyen Uraloğlu, “İstişarelerin sonucu olarak adayımızı belirliyoruz.” ifadelerini kullandı. Bakan Uraloğlu Kastamonu’daki Ulaşım Ve Altyapı Projelerini Inceledi
Bakan Uraloğlu Kastamonu’daki Ulaşım Ve Altyapı Projelerini Inceledi
Bakan Uraloğlu Kastamonu’daki Ulaşım Ve Altyapı Projelerini Inceledi

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP