Bartın Belediyesi Meclisi, Şubat ayında gerçekleştirdiği toplantı kapsamında kentte gündeme gelen 23 maddeyi değerlendirerek kararlar aldı. Toplantı, Başkan Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu‘nun başkanlığında gerçekleşti.
Toplantıda, meclis üyeleri 23 gündem maddesini masaya yatırdı. Bunlardan 10 tanesi karara bağlanırken, 13 madde ise ilgili komisyonlara sevk edildi. Maddelerin detaylı çalışılması ve gerekli düzenlemelerin yapılması için komisyonlara gönderilmesi kararlaştırıldı.
Toplantıda ayrıca, 13 yeni gündem maddesi de gündeme getirildi. Bu yeni maddeler arasında mahalle ve sokak isimleri tespiti, trafik ve bayındırlık konuları gibi çeşitli konular yer aldı.
Bunların yanı sıra, Ocak ayı toplantısında komisyonlara havale edilen 10 gündem maddesi de tekrar değerlendirildi. Bu maddeler arasında plan ve bütçe, imar ve muhtelif işler gibi farklı alanlar bulunuyordu.
Toplantı sonucunda, komisyonların değerlendirmelerini tamamladığı ve raporlarını sunmasının ardından 10 gündem maddesi karara bağlandı. Bu maddeler arasında, kentteki çeşitli projelerin hayata geçirilmesi, altyapı çalışmaları ve çevre düzenlemesi konuları yer aldı.
Toplantıda ayrıca, Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen bir gündem maddesi de değerlendirildi ve kabul edildi.
Bartın Belediyesi Meclisi, şehrin geleceği için önemli kararlar alan ve kentte yaşayan vatandaşların yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen çalışmalar yürütmeye devam ediyor.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024