52F8Ae7Ac7508519Afc1E9D271061A5C.jpg
18 okunma

Bartın’da içme suyu hattına yeni borular

ABONE OL
1 Şubat 2024 15:18
52F8Ae7Ac7508519Afc1E9D271061A5C.jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bartın’da Su Hattı Sorununa Son Bartın’da Içme Suyu Hattına Yeni Borular

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, halk buluşmaları kapsamında Gürgenpınarı Mahallesi’nde gerçekleştirdiği toplantıda vatandaşların su hattı sorunuyla ilgili taleplerine ivedilikle geri dönüş yaptı.

Bartın Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, çalışmalarına başlayarak, Gürgenpınarı Mahallesi’nde bin 200 metre uzunluğundaki içme ve kullanma su hattını 110’luk PE borular döşeyerek mahalledeki su sorununu ortadan kaldıracak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Fırıncıoğlu, “Halk Buluşmaları kapsamında gerçekleştirdiğimiz toplantıda bize iletilen **su hattı** sorununu ortadan kaldırıyoruz. Şehrimizin her noktasına kaliteli ve kesintisiz içme suyumuzu ulaştırmak için çalışmalarımızı durmaksızın sürdürüyoruz. Gürgenpınarı Mahallemize 110’luk PE borularla bin 200 metre uzunluğunda içme ve kullanma su hattı oluşturuyoruz. Çalışmanın tamamlanmasıyla mahalle sakinleri daha verimli ve sağlıklı içme suyuna kavuşacak. Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü personelimize kolaylıklar diliyorum. Mahallemize hayırlı olsun” dedi. Bartın’da Içme Suyu Hattına Yeni Borular

Gürgenpınarı Mahallesi’ne Yeni Borular Bartın’da Içme Suyu Hattına Yeni Borular

Bartın Belediyesi, Gürgenpınarı Mahallesi‘ndeki su hattı sorununa kalıcı bir çözüm getirmek için harekete geçti. Belediyenin Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri, mahalledeki bin 200 metre uzunluğundaki içme ve kullanma su hattını yenilemek için çalışmalara başladı. Yeni hattın döşenmesiyle birlikte mahalle sakinleri, daha kaliteli ve kesintisiz içme suyuna kavuşacak.

**Başkan Fırıncıoğlu**, mahalle sakinleriyle yaptığı toplantıda, “Halk Buluşmaları kapsamında gerçekleştirdiğimiz toplantıda bize iletilen su hattı sorununu ortadan kaldırıyoruz. Şehrimizin her noktasına kaliteli ve kesintisiz içme suyumuzu ulaştırmak için çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz. Gürgenpınarı Mahallemize 110’luk PE borularla bin 200 metre uzunluğunda içme ve kullanma su hattı oluşturuyoruz. Çalışmanın tamamlanmasıyla mahalle sakinleri daha verimli ve sağlıklı içme suyuna kavuşacak. Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü personelimize kolaylıklar diliyorum. Mahallemize hayırlı olsun” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP