KONULAR
Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bilim Yunusemre işbirliğiyle düzenlenen Fen Bilimleri Bilgi Yarışması Yarı Finali, heyecan dolu bir şekilde gerçekleştirildi.
Yarışmaya ilçedeki 30 ortaokuldan 120 öğrenci katılım gösterdi. Bilim Yunusemre’de yapılan yarı finalde, öğrenciler yaklaşık bir buçuk saat boyunca ter döktü. Öğrenciler, okullarının finale yükselmesi için kıyasıya mücadele etti.
Yarışmanın finali, 22 Mart Cuma günü yine Bilim Yunusemre’de yapılacak. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, finale kalan öğrencileri tebrik ederken, “Öğrencilerimiz bilgi birikimlerini sergiledi ve finale kalabilmek için büyük bir çaba gösterdi” dedi.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024