## **Ekrem Başer’in Go Kart ve Drag Pisti Projesi Otomobil Tutkunlarını Heyecanlandırdı**
AK Parti’nin Merkezefendi **Belediye Başkan Adayı** Ekrem Başer’in seçim vaatleri arasında yer alan **Go Kart** ve **Drag Pisti** projesi, otomobil ve motorsporları meraklılarını sevindirdi.
## **Başer, Otomobil Tutkunlarıyla Bir Araya Geldi**
Başer, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde Denizli Otomobil Sporcuları Derneği üyeleriyle 3. Sanayi’de buluştu. Proje detaylarını paylaşan Başer, otomobil tutkunlarının beklentilerini dinledi.
## **”Antalya Kepez’de Olduğu Gibi Biz de Hayata Geçireceğiz”**
Başer, “31 Mart’ta buluşmayı heyecanla bekliyoruz. Sizlerin desteğiyle bu projeyi hayata geçireceğiz” dedi. Antalya Kepez Belediyesi’nin benzer bir projeyi uyguladığına dikkat çeken Başer, “Biz de göreve geldiğimizde bu projeyi gerçekleştirmek istiyoruz” diye konuştu.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024