**Pamukkale**’nin dört bir yanını dolaşan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, hazırladığı projeleri tırlara afiş olarak astı.
Ertemur, yaptığı açıklamada Denizli‘de kendilerini halka tanıtabilecekleri açık hava reklam alanlarının paylaştırıldığını ve bu nedenle projelerini anlatmak için tırları tercih ettiklerini belirtti.
Ertemur, “**Pamukkaleli** vatandaşlarımıza hizmet için geliyoruz. Son 10 yıldır hizmetsiz bırakılan Pamukkale’mizi kurtarmak için geliyoruz” diyerek projelerini kapı kapı dolaşarak anlattıklarını söyledi.
Ertemur, “Tırları projelerimizle donatarak Pamukkale sokaklarına çıktık. Vatandaşımız Pamukkale’ye neler kazandıracağımızı bu şekilde görüyor. Pamukkale’nin hizmetle buluşmasına az kaldı” dedi.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024