KONULAR
Tamer Mandalinci, Bodrum Belediye Başkanlığı için yaptığı seçim çalışmalarının kapsamında turizmciler, gençler ve pazarcılarla bir araya geldi.
Mandalinci, TÜRSAB Bodrum Bölge Temsil Kurulu‘nu ziyaret ederek turizm sektörünün temsilcileriyle görüş alışverişinde bulundu. Bodrum’un turizmde rakiplerinin bulunduğunu vurgulayan Mandalinci, Bodrum’un değerlerini koruyarak tanıtmak için harekete geçeceklerini ifade etti.
“Turizm sektörüyle iş birliği yapacağız. Ortak akıl ve doğru çözümlerle Bodrum’a önemli katkılar sağlayabiliriz.” diyen Mandalinci, tabela kirliliğini kaldıracaklarını ve Bodrum‘un mimarisini öne çıkaracaklarını da sözlerine ekledi.
Mandalinci, Karaova ve Gümbet pazar yerlerini ziyaret etti. Balık tezgahında çalışan bir kadının ellerini kokuttuğu için sıkılınca, “Bu eller emek kokuyor.” diyerek kadının elini öpen Mandalinci, vatandaşlarla sohbet ederek pazarcıların sorunlarını dinledi.
Mandalinci, ayrıca CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik ile birlikte Ortakent‘te bir gençlik buluşmasına katıldı. Gençlere önem vereceklerini ve gençleri öncelikleyen projeler uygulama sözü veren Mandalinci, “Gençler ülkemize ve halka hizmet için gümbür gümbür geliyor.” dedi.
Resim 1: Başkan Adayı Mandalinci :”Enerjimiz Bodrum’a güç katacak”
Resim 2: Başkan Adayı Mandalinci :”Enerjimiz Bodrum’a güç katacak”
Resim 3: Başkan Adayı Mandalinci :”Enerjimiz Bodrum’a güç katacak”
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024