0334B18182604621A509113Dfe6Ff829.Jpg
33 okunma

Başkan Adayı Mandalinci :”Enerjimiz Bodrum’a güç katacak”

ABONE OL
11 Mart 2024 22:00
0334B18182604621A509113Dfe6Ff829.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Tamer Mandalinci’den Çalışma Maratonu

Tamer Mandalinci, Bodrum Belediye Başkanlığı için yaptığı seçim çalışmalarının kapsamında turizmciler, gençler ve pazarcılarla bir araya geldi.

Turizmcilerle Görüşme

Mandalinci, TÜRSAB Bodrum Bölge Temsil Kurulu‘nu ziyaret ederek turizm sektörünün temsilcileriyle görüş alışverişinde bulundu. Bodrum’un turizmde rakiplerinin bulunduğunu vurgulayan Mandalinci, Bodrum’un değerlerini koruyarak tanıtmak için harekete geçeceklerini ifade etti.

“Turizm sektörüyle iş birliği yapacağız. Ortak akıl ve doğru çözümlerle Bodrum’a önemli katkılar sağlayabiliriz.” diyen Mandalinci, tabela kirliliğini kaldıracaklarını ve Bodrum‘un mimarisini öne çıkaracaklarını da sözlerine ekledi.

Pazar Ziyaretleri ve Gençlik Buluşması

Mandalinci, Karaova ve Gümbet pazar yerlerini ziyaret etti. Balık tezgahında çalışan bir kadının ellerini kokuttuğu için sıkılınca, “Bu eller emek kokuyor.” diyerek kadının elini öpen Mandalinci, vatandaşlarla sohbet ederek pazarcıların sorunlarını dinledi.

Mandalinci, ayrıca CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik ile birlikte Ortakent‘te bir gençlik buluşmasına katıldı. Gençlere önem vereceklerini ve gençleri öncelikleyen projeler uygulama sözü veren Mandalinci, “Gençler ülkemize ve halka hizmet için gümbür gümbür geliyor.” dedi.

Resim 1: Başkan Adayı Mandalinci :”Enerjimiz Bodrum’a güç katacak”

Resim 2: Başkan Adayı Mandalinci :”Enerjimiz Bodrum’a güç katacak”

Resim 3: Başkan Adayı Mandalinci :”Enerjimiz Bodrum’a güç katacak”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP