2695F17998991C81538C0936761567D2-1.Jpg
  • Habercimiz
  • Politika
  • Başkan Böcek gençlerle gündüz konserde, akşam kamp ateşinde buluştu
29 okunma

Başkan Böcek gençlerle gündüz konserde, akşam kamp ateşinde buluştu

ABONE OL
11 Mart 2024 23:49
2695F17998991C81538C0936761567D2-1.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antalya Gençlik Çalıştayı’nda Başkan Böcek Gençlere Müjdeyi Verdi

Başkan Böcek Gençlerle Gündüz Konserde, Akşam Kamp Ateşinde Buluştu

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Antalya Gençlik Çalıştayı‘nda Başkan Muhittin Böcek, gençlerin coşkularına ortak oldu. Çalıştayın ikinci gününde gençlerle bir araya gelen Başkan Böcek, onların sorunlarını ve ihtiyaçlarını dinledi.

“Geleceğimiz Siz Gençler”

“Ben gençlerle hep gurur duydum” diyen Başkan Böcek, “Geleceğimizin teminatı siz gençler ile Antalya’yı birlikte yöneterek geleceğe yürümeye devam edeceğim” ifadelerini kullandı.

“Gençlere Yönelik Projelerin Müjdesi”

Başkan Böcek, gençlere yönelik projelerin müjdesini de verdi. İkiye çıkardıkları ücretsiz su desteğini 10 tona çıkaracaklarını, 5 öğrenci yurdu daha yapacaklarını belirten Böcek, 19 ilçeye “Sınav Kütüphaneleri” projesi yapacaklarını, eğitim yardımı verdikleri öğrenci sayısını 15 bine çıkaracaklarını açıkladı.

Başkan Böcek Gençlerle Gündüz Konserde, Akşam Kamp Ateşinde Buluştu

Konserde Gençlerle Coştu

Çalıştayda Başkan Böcek, İkiye On Kala Grubu’nun konserini de gençlerle birlikte izledi. Gençlerin coşkularına ortak olan Böcek, şarkılara eşlik etti.

Kamp Ateşinde Soru-Cevap

Akşam saatlerinde Gençlik Kampı ve Eğitim Merkezi‘nde gençlerle kamp ateşinde bir araya gelen Başkan Böcek, gençlerin “Ben Başkan Olsam” ve “Sor Başkana Söylesin” kutularından çıkan soruları yanıtladı.

Başkan Böcek Gençlerle Gündüz Konserde, Akşam Kamp Ateşinde Buluştu

“Hayal Kurun” Tavsiyesi

Gençlere hayal kurmalarını tavsiye eden Başkan Böcek, “Biz sizler için bütün gücümüzle hizmet etmeye çalışacağız. Siz hayal kurun. Hayal kurmaktan vazgeçmeyin” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP