## **Merkezefendi’ye Hasta Yakınları Konuk Evi Geliyor**
Merkezefendi Belediye Başkanı ve Başkan Adayı **Şeniz Doğan**, hasta yakınlarının sıkıntılarını çözmek için ilçeye **”Hasta Yakınları Konuk Evi”** projesini hayata geçireceklerini duyurdu.
### **Projenin Amacı: Hasta Yakınlarının Zorluklarını Hafifletmek**
Projenin amacı, şehir dışından gelen hasta yakınlarının konaklama ihtiyaçlarını karşılayarak, ekonomik ve manevi zorluklarını hafifletmek. **Doğan**, “Görünmeyen ama hissedilen çok önemli bir ihtiyaca daha derman oluyoruz.” diyerek projenin önemini vurguladı.
### **Proje Özellikleri**
Hastanelere yakın bir konumda inşa edilecek konuk evi, hasta yakınlarına güvenli, konforlu ve kaliteli hizmet verecek. Konuk evinde hasta yakınları için konaklama imkânı sunulacak.
### **”Çözüm Odaklı Projeler Yapıyoruz”**
**Şeniz Doğan**, “Çözüm odaklı projeler yapıyoruz.” diyerek ilçenin sorunlarına çözüm bulmaya yönelik çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti. Konuk evi projesinin de bu kapsamda hayata geçirileceğini ifade etti.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024