KONULAR
Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, her fırsatta esnaf ve mahalle sakinleriyle bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Doğan, bu defa Yeşilyayla Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşlarla buluştu. Toplantıda, yapılan ve yapılacak olan projeler ile hizmetler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
Yeşilyaylalılar, Başkan Doğan’a gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı teşekkür ettiler. Başkan Doğan, amacının her zaman vatandaşa ve ilçeye en iyi şekilde hizmet etmek olduğunu belirterek, Yeşilyayla Mahallesi sakinlerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.
Başkan Doğan, “İlçemizde yaşayan hemşehrilerimizin her zaman fikirleri ve görüşleri bizim için çok kıymetli. Tüm mahallelerimize en iyi hizmeti götürmek için gayret gösteriyoruz. Güler yüzlü karşılamanızdan ve misafirperverliğinizden dolayı Yeşilyayla Mahallesi sakinlerine teşekkür ediyorum. Daha güzel günler ve yeni projelerimiz için hız kesmeden çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024