B3B37Ae1B78F378F37445132A896C6Af.jpg
  • Habercimiz
  • Politika
  • Başkan Fırıncıoğlu: “Talepleri dikkate alarak planlamalarımızı yapıyoruz”
21 okunma

Başkan Fırıncıoğlu: “Talepleri dikkate alarak planlamalarımızı yapıyoruz”

ABONE OL
2 Şubat 2024 14:09
B3B37Ae1B78F378F37445132A896C6Af.jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu: ”Talepleri dikkate alarak planlamalarımızı yapıyoruz”

65Bccd54Ea9068.41242294

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Belediye çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda konuştu. Fırıncıoğlu, “Talepleri dikkate alarak planlamalarımızı yapıyoruz” dedi.

Toplantıya, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ercüment Özçelik, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Murat Demir ve Belediye Meclis Üyesi Semih Kaptan da katıldı.

Toplantıda, Belediye çalışmaları değerlendirildi. Toplantı sonrası açıklama yapan Başkan Fırıncıoğlu, “Şehrimize hizmet ederken talep ve önerileri dikkate alarak tüm planlamalarımızı yapıyoruz” dedi.

Fırıncıoğlu, “Halk Buluşmaları”nın yanı sıra “Ortak Akıl Buluşmaları” ile de şehrin STK temsilcileriyle bir araya geldiklerini söyledi.

Fırıncıoğlu, son olarak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Tuncay Maden ve oda üyeleriyle bir araya geldiklerini belirterek, “Serbest Muhasebeci Mali müşavirlerin karşılaşmış olduğu sorunları, bizlerden beklentilerini ve taleplerini görüştüğümüz, değerlendirdiğimiz güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Katılımları için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu Yapılan Beyanlar

65Bccd54Ea9068.41242294

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu yapılan beyanlar

– “Şehrimize hizmet ederken talep ve önerileri dikkate alarak tüm planlamalarımızı yapıyoruz.”

– “Mahallelerimizde gerçekleştirdiğimiz Halk Buluşmalarının yanı sıra Ortak Akıl Buluşmaları ile de şehrimizdeki STK temsilcileriyle de bir araya geliyoruz.”

– “Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Tuncay Maden ve oda üyeleriyle bir araya geldik.”

– “Serbest Muhasebeci Mali müşavirlerin karşılaşmış olduğu sorunları, bizlerden beklentilerini ve taleplerini görüştüğümüz, değerlendirdiğimiz güzel bir sohbet gerçekleştirdik.”

– “Katılımları için kendilerine teşekkür ediyorum.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP