9A0F0604Adf60Dd97Ed897Fc91Ce1452.Jpg
24 okunma

Başkan Kaplan: “Koçarlı’ya yapılamaz denilenleri yaptık”

ABONE OL
10 Mart 2024 13:15
9A0F0604Adf60Dd97Ed897Fc91Ce1452.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

## **Cumhur İttifakı’ndan Aydın ve Koçarlı’ya Hizmet Vaatleri**

Cumhur İttifakı’nın **Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş** ve **Koçarlı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Nedim Kaplan**, Koçarlı’nın Yeniköy ve Bıyıklı Mahallelerinde vatandaşlarla buluştu.

### **Savaş: Mevcut Başkanın Karnesini Verip Emekli Edecekler**

**Mustafa Savaş**, mevcut **Büyükşehir Belediye Başkanı’nın karnesinin zayıf** olduğunu vurgulayarak, 31 Mart’ta vatandaşların ona “karne” vereceğini ve “emekli edeceğini” söyledi. Yeniköy ve Bıyıklı’nın yeni bir sayfa açmaya hazır olduğunu belirten Savaş, hemşerilerinin **Aydın’a ve Koçarlı’ya sahip çıkacağına** inandığını ifade etti.

### **Kaplan: Koçarlı’ya Yapılamaz Denilenleri Yaptık**

**Koçarlı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Nedim Kaplan**, ilçede “30 yıllık hizmet hasretine son verdiklerini” ve **yapılamaz denilenleri yaptıklarını** söyledi. Kaplan, ilçeye “AK Belediyecilik imzasını atmanın gururunu yaşadıklarını” ifade etti.

Kaplan, verdikleri tüm sözleri yerine getirdiklerini belirterek, “Hükümetimizin ve **Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mustafa Savaş’ın tam desteği** ile Koçarlımızı hep birlikte daha ileri taşımaya hazırız” dedi.

Yeniköy ve Bıyıklı Mahalle meydanındaki mitinge **MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık**, **AK Parti MKYK Üyesi Umut Tuncer** ve mahalle sakinleri katıldı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP