KONULAR
Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, seçim ziyaretlerine devam ediyor.
Özlü, Millet Bahçesi’nde esnaflar ve vatandaşlarla bir araya geldi. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyarette, esnafların ve vatandaşların ilgi gösterdiği aktarıldı. Başkan Özlü, gelenlerle hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.
Özlü, “Düzce’mizde birlikte yaşadığımız, bu caddeleri, sokakları paylaştığımız, yaşam alanlarında hemhal olduğumuz her bir hemşehrimiz kıymetlimizdir. Hizmetlerimizi ‘Önce İnsan’ prensibi ile sizler için üretiyoruz. Siz memnunsanız, biz başarılıyız demektir” diye konuştu.
Başkan Özlü, her ziyarette dile getirdiği “Benden, belediyemizden bir isteğiniz var mı?” sorusunu yineleyerek vatandaşlardan önerilerini iletmelerini istedi.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024