KONULAR
Belediye Meclisi toplantısı ilçede devam eden kentsel dönüşüm ve yerinde dönüşüm çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan İbrahim Sandıkçı, Soğuksu Mahallesi‘nde kentsel dönüşüm çalışmalarının devam ettiğini söyledi.
“Şehr-i Bahçe Konutları‘yla vatandaşlarımıza güvenli konutlarını teslim ettik. Soğuksu Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi’yle de vatandaşlarımızı yeni ve güvenli evlerine kavuşturacağız.”
Yeni Bulvar Yolu yapım çalışmalarının sürdüğünü ifade eden Başkan Sandıkçı, “Vatandaşlarımıza güvenli ve konforlu ulaşım imkânı sunacağımız Canik Yeni Bulvar Yolumuz‘un yapım çalışmalarına devam ediyoruz.” dedi.
“Canik Yeni Bulvar Yolumuzla ilçemizdeki şehir içi trafik yoğunluğunu azaltmış olacağız. Çalışmalarımızı Samsun Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle sürdürüyoruz. 145 Milyon TL yatırım değerine sahip Canik Yeni Bulvar Yolumuz, 30 metre genişliğinde olacak.”
Sandıkçı’nın başkanlığında gerçekleşen meclis toplantısı, gündem maddelerinin görüşülüp karara bağlanmasının ardından sona erdi.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024