Gölbaşı **Belediyesi**, Ramazan ayının manevi huzurunu vatandaşlarla birlikte yaşamak için üç kültür merkezinde iftar programları düzenliyor.
İlk iftar, **Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde** gerçekleştirildi. **Belediye Başkanı Ramazan Şimşek**, vatandaşlarla birlikte iftarını açtı ve masaları dolaşarak hasbihal etti.
**Başkan Şimşek**, “Bu mübarek dayanışma ayında vatandaşlarımızla soframızı paylaşarak Ramazan’ın manevi huzurunu birlikte yaşıyoruz. Kültür merkezlerimizi vatandaşlarımızla iç içe olmaya devam edeceğiz.” dedi.
Ramazan ayı boyunca **Zübeyde Hanım Kültür Merkezi, Yunus Emre Kültür Merkezi** ve **Prof. Dr. Fuat Sezgin Aile Yaşam Merkezi’nde** vatandaşlar iftar sofralarında ağırlanacak.
İftar programına **MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Musa Şahin** ve **Ülkü Ocakları Gölbaşı İlçe Başkanı Özer Polat** da eşlik etti.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024