71Ff421C1Ed89E8F14D7B95D36717E46.Jpg
48 okunma

Başkan Togar’dan miting ve toplu açılış

ABONE OL
11 Mart 2024 17:54
71Ff421C1Ed89E8F14D7B95D36717E46.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tekkeköy’de Hasan Togar’dan Miting ve Toplu Açılış

Başkan Togar’dan Miting Ve Toplu Açılış

**Yeniden Refah Partisi (YRP)** Başkanı ve Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 10 bine yakın vatandaşın katılımıyla gerçekleştirdiği mitingde seçilmesi halinde beş yıllık projelerini açıkladı ve son 10 yılda tamamlanan 312 projenin açılışını gerçekleştirdi.

Coşkun Mitingde Selamlama ve Hizmetler

Togar, “Mübarek Ramazan’ı karşılar gibi bu meydanı dolduran kalbiyle, yüreğiyle, sevdasıyla buraya akın eden 10 binlerce insana Allah razı olsun. 25 yıldır acıyı, sevinci, kederi, mutluluğu, iyi günü, kötü günü birlikte paylaştık. Aynı yağmurda ıslandık, aynı güneşin altında kuruduk sizlerle.” sözleriyle katılımcıları selamladı.

**İlçede** çok sayıda hizmet verdiklerini belirten Togar, “Onlarca park, halı saha, yaşam alanı yaptık. Şimdi bunlar, onların yerlerini bulacak, gezecek, bakımını yapacak, ağaçlarını sulayacak. 10 yıl kayba tahammül edemeyiz. Hiç bu köyleri, mahalleleri dolaşırken bunları yapanların bu milletin bunları sokakta bırakmayacağını hiç mi düşünmediniz?” ifadelerini kullandı.

Başkan Togar’dan Miting Ve Toplu Açılış

Gelecek Planları ve Hastane Hakkında Bilgiler

Togar, gelecek beş yılda gerçekleştireceği planlarını da paylaştı. Bunlar arasında yedi okul, 36 yeni proje ve **Tekkeköy İlçe Devlet Hastanesi**’nin genişletilmesi de yer alıyor.

Hastanenin 20 yıllık bir hayalin ürünü olduğunu söyleyen Togar, “250 yataklı, 65 bin metrekare kapalı alanlı Türkiye’nin kapalı alanı en büyük ilçe devlet hastanesini bizler bu ilçeye getirdik. Cumhurbaşkanımızın önünü dört kez kestik.” dedi.

Başkan Togar’dan Miting Ve Toplu Açılış

Teşekkür ve Meclis Üyeleri Tanıtımı

Togar, vatandaşlara desteği için teşekkür etti, meclis üyelerini tanıttı ve program sona erdi. YRP Samsun İl Başkanı İbrahim Yaşar, YRP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Adem Güney ve YRP Tekkeköy İlçe Başkanı Mustafa Durmuş Yıldırım da programa katılarak konuştular.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP