KONULAR
Bozkurt Belediye Başkanı ve CHP Başkan Adayı Birsen Çelik, Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Çelik mesajında, “Ramazan‘ın müjdecisi olan bereket ve huzur dolu günlerine bir kez daha ulaştık. Bu kutsal ayla birlikte, dualarımızın kabul olduğu, sevgi ve hoşgörünün arttığı manevi bir atmosfere girdik” dedi.
Başkan Çelik, “Bu mübarek ayda kalplerimiz birbirine daha da yakınlaşacak, paylaşmanın ve dayanışmanın önemi artacak. Birlikte oruç tutmanın ve duaların gücüyle manevi olarak besleneceğiz. Birbirimize destek olmanın ve sevgiyle kucaklaşmanın önemi büyüktür” ifadelerini kullandı.
Çelik, “Ramazan boyunca içe bir yolculuğa çıkacak, kendimizi daha iyi tanıyacağız. Dualarımızın kabul olduğu, hayırlarla dolu bir ay geçirmeyi dilerim. Rabbimiz, dualarımızı ve niyetlerimizi kabul etsin, bizlere sağlık, huzur ve mutluluk versin. Ramazan’ın tüm güzelliklerini yaşamanızı ve sevdiklerinizle mutlu ve huzurlu bir şekilde geçirmenizi temenni ederim” diyerek mesajını tamamladı.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024