01Fac7Dd506D9874Bb4B57321Bacfd1E.jpg
32 okunma

Cumhur İttifakı’ndan Horasan çıkarması

ABONE OL
10 Mart 2024 12:36
01Fac7Dd506D9874Bb4B57321Bacfd1E.jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

**Cumhur İttifakı Horasan İlçesine Çıktı**

**Cumhur İttifakı** bileşenleri olan **AK Parti** ve **MHP**, Erzurum’un **Horasan** ilçesinde büyük bir miting düzenledi. Mitingde, AK Parti Erzurum Milletvekilleri **Selami Altınok**, **Mehmet Emin Öz**, **Fatma Öncü** ve **Abdurrahim Fırat**, MHP Genel Başkan Yardımcısı **Kamil Aydın**, AK Parti Erzurum İl Başkanı **İbrahim Küçükoğlu**, MHP Erzurum İl Başkanı **Adem Yurdagül**, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı **Mehmet Sekmen**, Kadın Kolları Başkanı **Beyzanur Saltuklu Özdemir** ve Gençlik Kolları Başkanı **Gökberk Kocaaliler** yer aldı.

Cumhur İttifakı’ndan Horasan Çıkarması

**Hedef: Türkiye Yüzyılı’na Doğru**

AK Parti Erzurum Milletvekili **Selami Altınok**, “**Türkiye Yüzyılı** hedefleri doğrultusunda, **Ekonomide Örnek Şehir** olmak için esnafla fikir alışverişi yaptıklarını” belirtti. “Horasan’ın erenleri yine coşkulu, yine ilk günkü aşkıyla bizleri karşıladı. Vatandaşlarımızın her alanda gelişmiş ve kalkınmış ilçemizde yaşamaları için dünden daha büyük azim ve kararlılıkla AK kadrolarımızla çalışmaya devam edeceğiz. **Horasan için hazırız, kararlıyız**” dedi.

Cumhur İttifakı’ndan Horasan Çıkarması

**Cumhur İttifakı’nın Seçim Hedefi**

AK Parti Erzurum İl Başkanı **İbrahim Küçükoğlu**, “**Erenler Diyarı Horasan**’da büyük bir buluşma gerçekleştirdiklerini” ifade ederek, “AK Partimizin güçlü ve birlikte yürüyen kadroları, Horasan’ın desteklerini toplamak üzere coşkuyla bir araya geldik. Durmadan, yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz. Horasanlı hemşehrilerimizin desteğiyle daha da güçleniyoruz. Birlikte omuz omuza, daha ileriye.” şeklinde konuştu.

MHP Erzurum İl Başkanı **Adem Yurdagül**, “Genel Başkan Yardımcımız Kamil Aydın, AK Parti Milletvekillerimiz, MHP il, ilçe teşkilatımız, Cumhur İttifakımızın Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkan Adayları ile Erenler şehri Horasan’ımızda hemşehrilerimizle buluştuk. Yerel seçimler öncesi ittifakımızın ilçemizde rekor oy oranıyla kazanacağına dair sözleştik. **Sağolasın Horasan, Varolasın Horasan**.” diye konuştu.

Cumhur İttifakı’ndan Horasan Çıkarması

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı **Mehmet Sekmen**, “Erenler diyarı Horasan’da vatandaşlarla buluştuklarını” söyleyerek, “Milletimize hizmetkar olma ahdimizi dün olduğu gibi bugün de eşsiz bir sevda ile sürdürüyoruz. Destek ve dualarını bizden esirgemeyen kardeşlerimizle birlikte 31 Mart’ta destan yazacağız inşallah. Bizleri coşkuyla karşılayan Horasanlı kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP