Bd1284Be4Aaf1E4Aff0A834472E8E1A6.Jpg
  • Habercimiz
  • Politika
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Ramazan Bayramı gelmeden 31 Mart’ta milli irade bayramını kutlayacağımıza inanıyorum”
21 okunma

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Ramazan Bayramı gelmeden 31 Mart’ta milli irade bayramını kutlayacağımıza inanıyorum”

ABONE OL
10 Mart 2024 15:21
Bd1284Be4Aaf1E4Aff0A834472E8E1A6.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan İzmir’e Eleştiriler

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Hükümet Olarak İzmir’e Verdiğimiz Destekler Yereldeki Umursamazlık Ve Beceriksizlik Sebebiyle Arzu Ettiğimiz Etkiyi Göstermedi”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi İzmir Gündoğdu Meydanı’nda düzenlenen mitingde, İzmir’in CHP yönetimine sert eleştiriler yöneltti. Erdoğan, “Hükümet olarak İzmir’e verdiğimiz destekler, yereldeki umursamazlık ve beceriksizlik sebebiyle arzu ettiğimiz etkiyi göstermedi” dedi.

CHP’ye Terör Örgütleriyle İşbirliği Suçlaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Sizleri Mecliste Ve Belediyelerde Temsil Etsin Diye Yetki Verdiğiniz Kişiler Soruyorum Ne Yaptı?”

Erdoğan, CHP yönetiminin İzmirlilerin can düşmanı olarak gördüğü terör örgütleriyle gizli saklı anlaşmalar yaptığını iddia etti. “Sizleri mecliste ve belediyelerde temsil etsin diye yetki verdiğiniz kişiler ne yaptı?” diye soran Erdoğan, “Yüzlerine Atatürk maskesi takıp her dönem yan gelip yattılar” dedi.

“31 Mart’ta İzmir Bir Başka Güzel Olacak”

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “İzmir’e 449 Milyar Lira Tutarında Kamu Yatırımı Yaptık”

Erdoğan, seçim vaadinde bulunarak, “31 Mart akşamı bu sevgimizi semalara yükseltiyor muyuz? Sizlerle iftihar ediyoruz. 31 Mart akşamı İzmir bir başka güzel olacak. Ben buna inanıyorum” ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP