Eed03F37735C81A6Be107F86825Ab60D.jpg
  • Habercimiz
  • Politika
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Türkiye’nin ve Türk Milleti’nin verilmiş sadakası olduğunu gün geçtikçe göreceğiz”
16 okunma

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Türkiye’nin ve Türk Milleti’nin verilmiş sadakası olduğunu gün geçtikçe göreceğiz”

ABONE OL
2 Şubat 2024 19:49
Eed03F37735C81A6Be107F86825Ab60D.jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bursa’da Sivil Toplum Örgütleri ve İş Dünyası Temsilcileri ile Buluştu

65Bd1D02Dc4E06.00506255
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bursa’da sivil toplum örgütlerinin ve iş dünyasının temsilcileri ile bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 28 Mayıs seçimlerinde yüzde 54 şahsına verilen desteğe teşekkür ederek, aynı desteği 31 Mart’ta Cumhur ittifakı olarak beklediklerini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Türkiye’nin ve Türk Milleti’nin Verilmiş Sadakası Olduğunu Gün Geçtikçe Göreceğiz”

65Bd1D0373B767.59857187
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Altılı Masa‘nın tamamen siyaset mühendisliği ürünü olduğunu ve organizatörlerinin eninde sonunda ortaya çıkacağını söyledi. Erdoğan, “Türkiye’nin ve Türk Milleti’nin verilmiş sadakası olduğunu gün geçtikçe göreceğiz” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Makamlar, Amaç Değil, Millete Hizmet İçin Araçtır”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, koltukların, makamların, payelerin ve unvanların amaç değil, millete en güzel ve başarılı şekilde hizmet etmek için araç olduğunu söyledi. Erdoğan, “Biz bu yola birileri gibi siyasi kariyer amacıyla çıkmadık. Türkiye idealini gerçeğe dönüştürmek gayesiyle çıktık” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Bursa’da Ak Parti ve Cumhur İttifakı’nın Eser Siyasetini Devam Ettireceğiz”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ak Parti ve Cumhur ittifakının eser siyasetini öncelediğini söyledi. Erdoğan, “Bizde yarı zamanlı başkanlık, hemşehrilerini ihmal eden, en çok ihtiyaç duyulan anda yüzünü bırakan başkanlar olmaz. Bizde seçmenini sadece seçimden seçime hatırlayan belediye başkanı olmaz” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bursa’da Ak Parti ve Cumhur ittifakının hizmet ve eser siyasetini devam ettirecek başkan adaylarını sizlerin takdirine sunduklarını söyledi. Erdoğan, “Her biri kendi alanında yetkin ve ehil isimlerden oluşan güçlü bir kadro kurduk” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bursa’nın 31 Mart’ta bir kez daha tarih yazmasını istediğini söyledi. Erdoğan, “İnşallah sizlerin desteğiyle iktidarla belediyeler el ele verip şehrimizi hedefleriyle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP