8Dd09F95351Cc22F5567F2Dbf27Acd06.Jpg
  • Habercimiz
  • Politika
  • Geçit: “Yeşilyurt’ta yolun altı ile üstünü eşitleyeceğiz”
30 okunma

Geçit: “Yeşilyurt’ta yolun altı ile üstünü eşitleyeceğiz”

ABONE OL
11 Mart 2024 14:09
8Dd09F95351Cc22F5567F2Dbf27Acd06.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yeşilyurt’ta Yolun Altı Üstü Eşitlenecek

AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. İlhan Geçit, 31 Mart seçimlerinde göreve gelmeleri halinde Yeşilyurt’ta fark yaratacaklarını söyledi. Geçit: “Yeşilyurt’ta Yolun Altı Ile Üstünü Eşitleyeceğiz”

“Bölgeler Arası Gelişmişlik Farkını Ortadan Kaldıracağız”

Geçit, “Bölgeler arası gelişmişlik farkını ortadan kaldıracak önemli projelerimiz var. Malatya’da bundan böyle yolun altı ile üstü eşit olacak” dedi. Çevre yolu altındaki Melekbaba, Taştepe, Çavuşoğlu ve Salköprü mahallelerinin kentsel değerini yükselteceklerini vurguladı. Geçit: “Yeşilyurt’ta Yolun Altı Ile Üstünü Eşitleyeceğiz”

“Dilek’e İmar Düzenlemesi Geliyor”

Geçit, Dilek Mahallesi’nde de ciddi imar problemleri olduğunu belirterek, “Tabii ki bazı imar düzenlemeleri yapacağız. Tarım alanlarını da koruyacağız.” dedi. Dilek Mahallesi’nin doğalgaz sorununu da çözmeyi hedeflediklerini belirtti. Geçit: “Yeşilyurt’ta Yolun Altı Ile Üstünü Eşitleyeceğiz”

“Çarşı Merkezi 1 Yıl İçinde Tamamlanacak”

AK Parti adayı, Bakırcılar Çarşısı, Kasap Pazarı ve Akpınar çarşısını bir yıl içinde tamamlayacaklarını söyledi. “En geç iki yıla herkesin konutunu teslim edeceğiz” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP