B516Dd99454F35B4Bd44E8Edd32B7Dba.jpg
21 okunma

Gemlik Ak Parti’de yeni başkan belli oldu

ABONE OL
1 Şubat 2024 18:36
B516Dd99454F35B4Bd44E8Edd32B7Dba.jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

## **Gemlik AK Parti’de Yeni Başkan Belli Oldu**

**İş insanı Mehmet Taşar,** AK Parti’nin kuruluşundan bu yana çeşitli görevlerde bulunmuştur. **AK Parti Gemlik İlçe Başkanlığı**’na atanan **Mehmet Taşar**, mazbatasını **Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir** ve **İl Başkanı **Davut Gürkan‘ın elinden aldı.

Gemlik Ak Parti’de Yeni Başkan Belli Oldu

**Mehmet Taşar**, görevini devralırken yaptığı konuşmada, “AK Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar görev almış ve büyük emekleri olan ilçe başkanlarımıza, yönetim kurulu üyelerimize, kadın ve gençlik kolları başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize, meclis üyelerimize ve mahalle başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. Yunus Emre’lerin, İbni Arabi’lerin, Hacı Bayram Veli’lerin, Mevlanalar’ın açtığı yolda ‘önce insan, önce millet’ diyebilmeyi başarmış, kardeşliği, sevgiyi, barışı, her türlü maddi değerin üzerine çıkarabilmiş milletiz” dedi.

**Taşar**, sözlerine şöyle devam etti: “Bu medeniyette birlik vardır. Bu medeniyette aşk vardır, dostluk vardır, muhabbet vardır. Ülkenin tamamında ve coğrafyanın her noktasında tüm mazlumların yanında olan AK Parti, büyük bir ailedir. AK Parti güven ve istikrarın adıdır. AK Parti, sahip olduğu vizyon ve misyon ile bir siyasi parti olmanın çok ötesinde milleti için varlığını sürdüren, dünyanın en ücra köşesinde dahi olsa mazlum için umut olan bir harekettir. Daima devlet ve millet menfaatini ön planda tutmuş, 2002 yılından itibaren milleti için milletiyle birlikte büyümüş, milletiyle omuz omuza, kol kola, el ele, gönül birlikteliğiyle yürümüş kutlu bir yürüyüşün adıdır.”

Gemlik Ak Parti’de Yeni Başkan Belli Oldu

**Yönetim Kurulunu** en kısa sürede oluşturup kamuoyuna duyuracaklarını belirten **Taşar**, “Cumhurbaşkanımız Cuma günü **yeşil Bursa**’mıza aday tanıtım programı için geliyor. Dünya Liderimizi en iyi şekilde teşkilatlarımızla birlikte karşılayacağız. Yerel seçimleri **Türkiye Yüzyılı** anlayışıyla **Türkiye**’nin yerelde ve merkezde dünyada daha güçlü ses olacak şekilde yoluna devam edebilmesinin bir fırsatı olarak görüyoruz. **AK Parti**, vefanın, dayanışmanın, kardeşliğin partisidir. Ülkenin tamamında ve coğrafyanın her noktasında tüm mazlumların yanında olan **AK Parti**, büyük bir ailedir. Bugüne kadar görev yapmış teşkilat mensuplarımızla bir araya geleceğiz ve istişareler yapacağız. İnanıyorum ki 2024 yolculuğumuzda tecrübe ve deneyime sahip ekip oluşturacağız. ‘Yeniden Gemlik‘ diyoruz. **Cumhur İttifakı** olarak gece gündüz demeden **Gemlikli** hemşerilerimizin hak ettiği hizmeti alması için azim ve kararlılıkla çalışacağız. **Türkiye yüzyılı** hedeflerine doğru arkasına bakmadan ilerlesin. İlerlesin ki **Gazze’deki** kardeşlerimize daha fazla yardım yapalım. İlerlesin ki **Azerbaycan**’da kardeşlerimize daha fazla yardım edelim. İlerlesin ki gönül coğrafyamızda **Türkiye’nin** sesi daha gür çıksın. Birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhu içerisinde çalışacağız. **Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan‘ın talimatıyla görevimizi en iyi şekilde hep birlikte yerine getireceğiz. Yolumuz açık ve aydınlık olsun. Yeniden Gemlik diyoruz” ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP