KONULAR
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, belediye başkanı adaylarına destek çağrısı için Karabük’e ziyaret gerçekleştirdi.
Akşener, ilk olarak Eskipazar ilçesine giderek İYİ Parti İlçe Belediye Başkan Adayı Erol Serin tarafından karşılandı. Kalabalık bir topluluğa seslenen Akşener, “Sizlerin oylarınızı istemek için buradayız” dedi.
“Şimdi burası bir emekli şehri, doğru mu?” diyen Akşener, “Emeklileri söylüyorum, ekonomi dağılır diyorlar” ifadelerini kullandı. Akşener, “Ama Erol Başkan’ı seçtiğinizde İYİ Parti’nin Belediye Başkanı adayını seçiyorsunuz. Ne yapıyorsunuz biliyor musunuz? 2028’e kadar Meral Akşener’e de güç veriyorsunuz” şeklinde konuştu.
Konuşmasının ardından esnaf ziyareti yapan Akşener, Serin için destek istedi. Akşener, “Seçime kadar dediklerimizi yapmazlarsa, sizin istediklerinizi yapmazlarsa ceza kesin ceza” dedi.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024