1C250389C54296674F3Ec3Feb516C34D.jpg
50 okunma

Karabük kültür ve sanatın merkezi olacak

ABONE OL
1 Şubat 2024 16:21
1C250389C54296674F3Ec3Feb516C34D.jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

**Karabük Kültür ve Sanatın Merkezi Olacak**

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya, seçim çalışmaları kapsamında Şirinevler Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Çetinkaya, vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyerek çözüm önerileri sundu. Çetinkaya ayrıca bir enstrüman kursunda müzik konserine eşlik etti.

Çetinkaya, “’Şehirde Kültürel Kalkınma Modeli’ ile ‘Türkiye Yüzyılı’ şehirlerinin inşasında geçmişin değerlerini geleceğin gücüne dönüştürecek bir anlayışı ortaya koymayı amaçlıyoruz” dedi.
Karabük Kültür Ve Sanatın Merkezi Olacak

**Gençlere Sanat Desteği**

Çetinkaya, gençlerin sanatı keşfetmeleri, yeteneklerini geliştirmeleri ve sanatın gücünü topluma yaymaları için çeşitli platformlar oluşturacaklarını ifade eden Çetinkaya, “Sanat atölyeleri, müzik kursları, tiyatro grupları ve sanat festivalleri gibi etkinliklerle gençlerimizin sanata olan ilgisini artıracağız. Kültür ve sanat, bir şehrin sadece ekonomik değil, aynı zamanda ruhsal ve sosyal gelişimi için de hayati öneme sahiptir. Bu bilinçle, Karabük’ümüzü kültür ve sanatın merkezi haline getirme yolunda kararlı adımlarla ilerliyoruz. Gençlerimizi destekleyerek, onların sanatın gücüyle topluma ilham vermelerine ve şehrimizi kültürel anlamda zenginleştirmelerine imkân sağlayacağız. Karabük’ümüz, gelecek nesillere aktarılacak zengin bir kültürel mirasa sahiptir. Bu mirası korumak ve geliştirmek için gençlerimizi kültür ve sanatın merkezinde konumlandırıyoruz. Gençlerimizle birlikte Karabük’ümüzü Türkiye’nin kültür ve sanat alanında parlayan bir yıldızı haline getireceğiz” diye konuştu.
Karabük Kültür Ve Sanatın Merkezi Olacak

**Gençlik El Ele**

Çetinkaya’ya ziyaretlerinde AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt ve AK Parti Karabük teşkilat kademeleri eşlik etti.
Karabük Kültür Ve Sanatın Merkezi Olacak

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP