C7F13E26A1911Fde77F1718894E81D53.Jpg
  • Habercimiz
  • Politika
  • Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, Kızıltepe ilçesinde incelemelerde bulundou
21 okunma

Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, Kızıltepe ilçesinde incelemelerde bulundou

ABONE OL
2 Şubat 2024 14:27
C7F13E26A1911Fde77F1718894E81D53.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, Kızıltepe’de incelemelerde bulundu

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Kızıltepe ilçesinde çeşitli incelemelerde bulundu.

Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, Kızıltepe Ilçesinde Incelemelerde Bulundou

Akkoyun, ilk olarak vefat eden Kıbrıs Harekatı gazisi Ahmet Yıldız‘ın Selahaddin Eyyubi Mahallesi’nde bulunan taziyesine katılarak aileye başsağlığı ve taziye dileklerini iletti. Daha sonra Hastane Caddesi ve Halı Caddesi‘ni ziyaret eden Akkoyun, esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek hasbihal etti, talep ve önerilerini dinledi. Akkoyun, esnafa bereketli kazançlar diledi.

Akkoyun, ayrıca faaliyet gösteren Özel Harekat Atatürk Kalekolunu da ziyaret etti. Akkoyun, burada görevi başındaki Özel Harekat Polislerine görevlerinde başarılar diledi.

Akkoyun, ziyaretlerinden sonra Mardin Büyükşehir Belediyesine bağlı Gençlik Merkezini ziyaret etti. Burada YKS ve KPSS‘ye hazırlanan öğrenci ve adaylarla bir araya gelen Akkoyun, gençlerle hasbihal etti, çalışmalarında başarılar diledi.

Akkoyun, daha sonra Kızıltepe’nin kırsal Ilıcak ve Eskin mahallelerine ziyarette bulundu. Vali Tuncay Akkoyun, kırsal Ilıcak Mahallesi‘nde mahalle muhtarı Mecit Gümüş ve vatandaşlar tarafından karşılandı. Akkoyun, mahalle sakinleriyle sohbet ederek talep ve ihtiyaçlarını görüştü. Akkoyun, Ilıcak Mahallesi‘nde alt yapı ve üst yapı çalışmalarının büyük oranda tamamlandığını, ihtiyaç duyulan çalışmaların da tamamlanması için ilgili birim müdürlerine talimat verdi.

Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, Kızıltepe Ilçesinde Incelemelerde Bulundou

Akkoyun, daha sonra kırsal Eskin Mahallesi‘ni ziyaret etti. Vali Tuncay Akkoyun, mahalle ile ilgili Muhtar İbrahim Aydoğan‘dan bilgi aldı. Akkoyun, vatandaşların talep ve ihtiyaçlarını dinledi. Akkoyun, “Valiliğimiz, Büyükşehir Belediye Başkanlığımız ve tüm kurumlarımız, siz kıymetli hemşehrilerimizin ihtiyaç ve taleplerine göre planlamalar yaparak hizmetlerimizi o çerçevede sürdürüyoruz. Temel amacımız; vatandaşlarımızın yaşadığı yerde huzurlu ve mutlu olmasıdır.” dedi.

Akkoyun, Eskin Mahallesi‘nde vatandaşlarla buluşmasının ardından yapımı tamamlanan 24 sınıflık okul binasında incelemelerde bulundu. Akkoyun, 2023 – 2024 eğitim öğretim sezonu ikinci yarı yılı olan 5 Şubat Pazartesi günü eğitim öğretime açılacak okul binasının mahalleye ve eğitim camiasına hayırlı olması temennilerinde bulundu.

Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, Kızıltepe Ilçesinde Incelemelerde Bulundou

Kızıltepe ilçesi ziyaretinde Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun‘a, Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdullah Şahin, Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Eroğlu, İl Millî Eğitim Müdürü Murat Demir ve kurum müdürleri eşlik etti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP