KONULAR
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yerel seçimlerde partisine destek toplamak amacıyla Ankara’nın Çubuk ve Pursaklar ilçelerinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Caddedeki dükkanları tek tek gezen Akşener, vatandaşların sorunlarını dinledi ve İYİ Parti‘ye oy vermelerini talep etti.
Akşener, bir vatandaşla yaptığı sohbette İYİ Parti‘nin yerel seçimlere tek başına gireceğini vurguladı: “Partimiz DEM Parti ile ittifak yapmayacak. Seçimlere tek başımıza katılacağız.”
Akşener, esnafla yaptığı görüşmelerde, “Seçimler geldi. Tüm partiler gibi biz de oylarınızı istiyoruz. Size faydası olacak kişiye oy verin” şeklinde ifadeler kullandı.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024