5A14E3649Be786B478F5C321A53516D2.Jpg
  • Habercimiz
  • Politika
  • MHP İl Başkanı Yılmaz; “Birliğin gücüyle herkes için herkese göre belediye
29 okunma

MHP İl Başkanı Yılmaz; “Birliğin gücüyle herkes için herkese göre belediye

ABONE OL
12 Mart 2024 12:09
5A14E3649Be786B478F5C321A53516D2.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

## **Cumhur İttifakı Çal’da Seçim Koordinasyon Merkezi Açtı**

Cumhur İttifakı, **Çal**’ın Hançalar Mahallesi’nde **Seçim Koordinasyon Merkezi**’nin açılışını yaptı. Açılışa MHP İl Başkanı **Mehmet Ali Yılmaz**, Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı **Ali Değirmenci**, Çal Belediye Başkanı **Fethi Akcan**, MHP ve AK Parti ilçe yöneticileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

### **”Birliğin Gücüyle Herkese Göre Belediyecilik İnşa Edeceğiz”**

açılışta konuşan MHP İl Başkanı Yılmaz, “Cumhur İttifakı, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Bey’in önderliğinde hain darbe girişimi sonrası bir araya gelen büyük bir ittifaktır. Bu ittifakta şahsi menfaatler, kişisel hırslar, ülkemizi dört bir yandan kuşatan tüm hainlere karşı ‘Önce vatan’ diyerek yola çıkan iki siyasi liderin, tarihte eşine az rastlanır bir fedakarlıkla milletini nasıl düşündüğünü gösteren bir vatanseverlik örneği tüm dünyaya sergilenmiştir.”

“Cumhur İttifakı sayesinde ülkemiz bir çok sınır ötesi harekatı başarmış, Karabağ gibi kadim Türk yurdu tekrar kardeş ülke topraklarına katılmış, PKK terör örgütünün ülke içerisinde etkinliği sıfıra indirilmiş ve Türkiye ‘Lider Ülke’ olma yolunda büyük bir ilerleme kat etmiştir” dedi.

Yılmaz, **Çal**’daki MHP belediyecilik anlayışını Denizli’nin tamamına taşımak istediklerini ifade ederek, “31 Mart günü sandıklar kapanana kadar Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan ve Çal Belediye Başkan Adayımız Fethi Akcan için gece gündüz demeden katkı sağlamaya devam edeceğiz. Çal, MHP belediyecilik anlayışının en güzel örneklerinden birisidir. Birliğin gücüyle herkes için herkese göre belediyeciliği Çal gibi Denizli’nin tamamında inşa edeceğiz. Cumhur İttifakı’nın Denizli’de 20’de 20 yapması için çabalarımız gece gündüz demeden devam edecek” diye konuştu.

**Resim Açıklamaları**

* MHP İl Başkanı Yılmaz; “Birliğin gücüyle herkes için herkese göre belediyecilik inşa edeceğiz.”
* Cumhur İttifakı Çal’daki Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı gerçekleşti.
* MHP İl Başkanı Yılmaz, Cumhur İttifakı’nın önemini vurguladı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP