354E8Cf630637C1A0E035Ec73A3Da6Dd.jpg
  • Habercimiz
  • Politika
  • MHP lideri Bahçeli’den Alatlı ve Türkdoğan için başsağlığı mesajı
23 okunma

MHP lideri Bahçeli’den Alatlı ve Türkdoğan için başsağlığı mesajı

ABONE OL
2 Şubat 2024 20:00
354E8Cf630637C1A0E035Ec73A3Da6Dd.jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MHP Lideri Bahçeli’den Alatlı ve Türkdoğan için Başsağlığı Mesajı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yazar ve mütefekkir Alev Alatlı ile Prof. Dr. Orhan Türkdoğan için başsağlığı mesajı yayımladı.

Mhp Lideri Bahçeli’den Alatlı Ve Türkdoğan Için Başsağlığı Mesajı

Bahçeli, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Türk kültür ve düşünce hayatının iki saygın ve sayılı ismi olan, ömürleri boyunca kalem ve kelamlarıyla karanlığa ışık tutan Prof. Dr. Orhan Türkdoğan Hocamızla Alev Alatlı Hanımefendinin vefatlarından duyduğum derin üzüntüyü paylaşıyor, fikir dünyamızda muazzez iz ve eserleri bulunan bu iki değerimize Cenab-ı Allah’tan rahmetler niyaz ediyorum. Muhterem ailelerine, sevenlerine ve aziz milletimize başsağlığı temennilerimi iletiyorum. Mekanları cennet, ruhları şad olsun diyorum ifadelerine yer verdi.

Bahçeli’nin Başsağlığı Mesajı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başsağlığı mesajında, “Türk kültür ve düşünce hayatının iki saygın ve sayılı ismi olan, ömürleri boyunca kalem ve kelamlarıyla karanlığa ışık tutan Prof. Dr. Orhan Türkdoğan Hocamızla Alev Alatlı Hanımefendinin vefatlarından duyduğum derin üzüntüyü paylaşıyorum” denildi.

Mhp Lideri Bahçeli’den Alatlı Ve Türkdoğan Için Başsağlığı Mesajı

“Fikir dünyamızda muazzez iz ve eserleri bulunan bu iki değerimize Cenab-ı Allah’tan rahmetler niyaz ediyorum. Muhterem ailelerine, sevenlerine ve aziz milletimize başsağlığı temennilerimi iletiyorum. Mekanları cennet, ruhları şad olsun diyorum” ifadeleri kullanıldı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP