3Da0492069D5259A2A4Fad991970E3Fe.jpg
  • Habercimiz
  • Politika
  • MHP’li Tabaroğulları: “Hekimhan’ı projelerimiz ile ihya edeceğiz “
22 okunma

MHP’li Tabaroğulları: “Hekimhan’ı projelerimiz ile ihya edeceğiz “

ABONE OL
10 Mart 2024 15:13
3Da0492069D5259A2A4Fad991970E3Fe.jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

**Cumhur İttifakı Hekimhan’da Seçim Hazırlıklarını Yoğunlaştırdı**

Yerel seçimler yaklaşırken Cumhur İttifakı, Hekimhan ilçesinde çalışmalarını hızlandırdı. İttifakın MHP‘li belediye başkan adayı Memet Tabaroğulları, hemşerileriyle bir araya geldi ve seçim vaatlerini paylaştı.

**MHP’li Ekici: “Hizmetleri Tercih Edeceğiz”**

MHP Hekimhan İlçe Başkanı Yılmaz Ekici, yaptığı konuşmada Hekimhan’ın bu seçimde hizmeti tercih edeceğine inandığını belirterek şunları söyledi:

“Cumhur İttifakı, Hekimhan’da zafere hazırlanıyor. Daha önceki hatalarımızdan ders aldık. Bu kez güçlü, dürüst ve projeleriyle Hekimhan’ı kalkındıracak bir adayımız var. Memet Tabaroğulları, devlet tecrübesi, bilgisi ve birikimiyle Hekimhan’ı ayağa kaldıracaktır.”

Mhp’li Tabaroğulları: “Hekimhan’ı Projelerimiz Ile Ihya Edeceğiz “

**AK Parti’li Akyüz: “Hizmetlerle Tanışacak”**

AK Parti Hekimhan İlçe Başkanı Salim Akyüz de seçim hazırlıklarını büyük heyecan ve coşkuyla sürdürdüklerini vurguladı:

“Hekimhan, 31 Mart’tan sonra Cumhur İttifakı’nın hizmetleriyle tanışacak. Büyükşehir adayımız Samı Er ile Hekimhan Belediye Başkan Adayı Memet Tabaroğulları, birbirlerine destek vererek hem Malatya’yı hem de Hekimhan’ı kalkındıracaklar. Memet Tabaroğulları, Hekimhan’a yakışacak bir başkan olacaktır.”

Mhp’li Tabaroğulları: “Hekimhan’ı Projelerimiz Ile Ihya Edeceğiz “

**Tabaroğulları: “Projelerimizle İhya Edeceğiz”**

MHP’li Hekimhan Belediye Başkan Adayı Memet Tabaroğulları da katılımcılara hitap ederek, “Bu hava şartlarına rağmen hemşerilerimin desteği benim için çok değerli. Hekimhan’ın vereceği karar, 31 Mart’ta çok net bir şekilde ortaya çıkacak. Hekimhan’ı projelerimizle ihya edeceğiz” şeklinde konuştu.

Mhp’li Tabaroğulları: “Hekimhan’ı Projelerimiz Ile Ihya Edeceğiz “

Tabaroğulları, projelerini şöyle sıraladı:

“Yer altı ve yer üstü potansiyelimizi kullanacağız. Hekimhan’da hak ettiği yaşam standartlarına ulaşmak için 40’tan fazla proje üzerinde çalışıyoruz. Eğitime sınırsız destek vereceğiz. Gençlerimize kaliteli zaman geçirebilecekleri mekanlar sunacağız. Kadınlarımızı destekleyeceğiz. Emeklilerimize sanatsal faaliyetler için merkezler kuracağız. Zorlukları birlikte aşacağız.”

Hekimhanlıların yoğun ilgi gösterdiği toplantı, yemek ikramıyla sona erdi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP