KONULAR
**CHP’li Nilüfer Belediye Başkan Adayı Şadi Özdemir,** Bursaspor Kulübü’nü ziyaret etti. Özdemir, Başkan Sinan Bür ve yönetim kuruluyla görüşerek, desteğini bildirdi.
Özdemir, Bursaspor’un içinde bulunduğu zor durumu üzücü bulduğunu ifade etti. Takımın eski günlerine dönmesi için bir güç oluşturulabileceğini vurguladı. Özdemir, “Bursaspor, bu şehrin değeri. Binlerce insanla nefes alıyor. Bu markanın son hali hepimizi üzüyor. Bu şehri gururlandıran Bursaspor‘u yeniden Şampiyonlar Ligi seviyesine çıkarmalıyız” dedi.
Bursaspor Başkanı Sinan Bür, son maça kadar zor günleri atlatmak için çalışacaklarını söyledi. Finansman sorunları olduğunu belirten Bür, takıma daha fazla sahip çıkılması gerektiğini vurguladı.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024