KONULAR
**Manisa’nın Salihli ilçesindeki** **Sınırlı Sorumlu 24 Nolu Salihli Şehiriçi Minibüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin** olağan kongresi yapıldı. Kongrede yeni başkan Ergül Gürsoy oldu.
Kongrede, başkanlık için Ergül Gürsoy ve Eşref Şentürk yarıştı. Kullanılan oyların 18’ini alan Ergül Gürsoy, kooperatifin yeni başkanı seçildi. Şentürk ise 13 oy aldı.
Genel kurulun üyelere hayırlı olması temennisinde bulunan Gürsoy, devraldıkları kooperatif bayrağını daha üst noktalara taşımak için çalışacaklarını söyledi.
Ergül Gürsoy Başkanlığındaki kooperatifin yönetim kurulunda Alim Teker ve Mustafa Turgut yer alıyor. Denetim kurulu üyeleri ise Mehmet Zeybek ve Osman Gündüz oldu.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024