**Karabük’te AK Parti’den “Türkiye Yüzyılı Karabük Vizyonu”**
**AK Parti Karabük İl Başkanlığı** tarafından düzenlenen “Türkiye Yüzyılı Karabük Vizyonu Medya Buluşması”nda İl Başkanı **Ferhat Salt**, Milletvekilleri **Cem Şahin** ve **Ali Keskinkılıç** ile Belediye Başkan Adayı **Özkan Çetinkaya**, basın mensuplarıyla bir araya geldi.
**Salt:** “Siyasi Rakiplerimize Hizmet ve Eserde Yarışma Çağrısı”
Başkan Salt, son günlerde **MHP Karabük Belediye Başkan Adayı’nın** canlı yayınlarda yaptığı açıklamaları eleştirerek, “İtham ve tehditlerin kabul edilemez olduğunu” vurguladı. Salt, “Demokrasi yarışı içinde olan hiçbir siyasi partinin seçimi kazanma uğruna itham edilmemesi gerekir” diyerek, “Bu olayı demokrasi adına kara leke olarak nitelendiriyoruz” ifadelerini kullandı.
**Şahin:** “Spekülatif Operasyonlara Maruz Kalıyoruz”
Milletvekili Şahin, seçim sürecinde adaylarının “spekülatif ve manipülatif operasyonlara maruz kaldığını” belirtti. “AK Parti olarak hiçbir partiyi hasım olarak görmüyoruz” diyen Şahin, “Onlar hizmet yarışına beraber girdiğimiz rakiplerimiz” dedi.
**Keskinkılıç:** “Çetinkaya’nın Projeleri ile Fark Yaratıyor”
Milletvekili Keskinkılıç ise aday **Çetinkaya’nın** projeleriyle diğer adaylardan ayrıldığını vurgulayarak, projelerin paydaşları olan ilgili bakanların Karabük’e gelerek desteklerini bildirdiklerini aktardı.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024