**Canik Belediye Başkanı Sandıkçı: “Sporla Bağımlılıktan Uzak Bir Nesil Yetiştiriyoruz”**
**Canik Belediye Başkanı** ve **Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı,** Yeşilay gönüllüsü gençlerle bir araya gelerek bağımlılıkla mücadele konusundaki çalışmalarını dile getirdi.
**”Zararlı Alışkanlıklarla Mücadele Ediyoruz”**
Bağımlılıkla mücadelede bilinçlendirme çalışmalarının önemine vurgu yapan Sandıkçı, “İlçemizde **zararlı alışkanlıklara** karşı projeler uyguluyoruz. Çocuklarımızı ve gençlerimizi **bağımlılıktan** uzak tutmak için sporla buluşturuyoruz” dedi.
**”Canik’te Sağlıklı Nesiller Yetişiyor”**
Canik’te genç nesilleri korumak için faaliyetler düzenlediklerini belirten Sandıkçı, “Hanım Konaklarımızda bağımlılığa karşı seminerler veriyoruz. Çocuklarımızı ve gençlerimizi **zararlı maddelerden** korumak amacıyla etkinlikler gerçekleştiriyoruz. **Bağımlılıktan** uzak bir gelecek için çocuklarımızı **sporla** buluşturuyoruz. Canik’te **sağlıklı** ve **dinç** nesiller yetiştirmek için çalışıyoruz” diye konuştu.
**”Yeşilay Gençleriyle Sohbet”**
Yeşilay gönüllüsü gençlerle sohbet eden Sandıkçı, gençlerin Yeşilay Haftası’nı tebrik etti ve kendilerine başarılar diledi.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024