54257175C7A79D9796C895Eeaccfeb44.Jpg
27 okunma

Sultanbeylililerden Ali Tombaş’a tam destek

ABONE OL
2 Şubat 2024 20:54
54257175C7A79D9796C895Eeaccfeb44.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

### **Sultanbeyli’de AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı Ali Tombaş Kapı Kapı Dolaşıyor**

Ali Tombaş, seçilmesi halinde projeleriyle çok daha iyi noktalara taşıyacağını vaat ediyor. her gittiği yerde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Sultanbeyli Belediye Başkan Adayı Ali Tombaş, sık sık vatandaşlarla bir araya geliyor ve kapı kapı ziyaretler gerçekleştiriyor. Vatandaşların talep ve önerilerini not alan Tombaş, projelerini de yakın bir zamanda açıklayacak.

Sultanbeylililerden Ali Tombaş’a Tam Destek

## **”Yeniden Kazanacağız”**

AK Parti Sultanbeyli Belediye Başkan Adayı Ali Tombaş, “Hemşehrilerimin güçlü desteğiyle yeni bir dönemin kapılarını hep birlikte aralayacağız. Bu ilçenin bir evladı olarak sevdamız var, içimizde bu şehrin insanına hizmet etme heyecanımız var. İnşallah bu sorumluluğu en güzel şekilde yerine getireceğiz” dedi.

## **”Gönül Belediyeciliğini Uygulayacağız”**

Sultanbeyli’nin ‘gerçek belediyecilik’ anlayışıyla farklı bir döneme gireceğini ifade eden Ali Tombaş, “AK Parti’mizin ‘Türkiye Yüzyılı Şehirleri İçin Gerçek Belediyecilik’ vizyonuyla ilçemize hizmet edeceğiz. AK Parti’mizin Seçim Beyannamesi’nde; insan odaklı, katılımcı yönetim, dirençli şehirler ve kimlikli şehirler ilkelerinden hareketle gönül belediyeciliğini büyük bir hassasiyetle ilçemize uygulayacağız. İlçemizi bir kültür şehri yapacak, eser-hizmet belediyeciliği ve nefes alan çevreci projelerimizle ilçemiz çok daha iyi noktalara taşıyacağız” diye konuştu.

Sultanbeylililerden Ali Tombaş’a Tam Destek

## **”Sultanbeyli’mizi Güzel Yarınlara Taşıyacağız”**

Tombaş, “Bu şehre hizmet etme heyecanımızı çalışma azmimize yansıtacak, ilçemizin ihtiyacı olan projelerimizi ivedilikle hizmete alacağız. İlçemizin çehresini güzelleştiren ve hayatı kolaylaştıran projelerimizi hizmete alarak Sultanbeyli’mize değer katacağız. Kaybedeni olmayacak bu hizmet yarışını devraldığımızda, inşallah Sultanbeyli’mizi daha güzel yarınlara el birliğiyle ulaştıracağız” ifadelerini kullandı.

Sultanbeylililerden Ali Tombaş’a Tam Destek

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP