KONULAR
Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Aksu ilçesinin Altıntaş Mahallesi’ni ziyaret etti. Müteahhitler ve sektör temsilcileriyle bir araya gelen Tütüncü, bölgenin sorunlarını dinledi ve talepleri not aldı.
Tütüncü, “Altıntaş Mahallesi’nin uzun yıllardır süregelen sorunlarını biliyorum” diyerek, çözüm için Büyükşehir Belediyesi‘nin sorumlu olduğunu vurguladı. “İmar planı sorunlarını öncelikle çözmemiz gerekiyor. Yol açarsak, ruhsat verebiliriz. Alt yapıyı tamamlar, yolları asfaltlar, kaldırımları yaparız” dedi.
Tütüncü, 1 Nisan 2024’ten sonra göreve gelirse, öncelikli olarak Altıntaş’ın yol ve alt yapı çalışmalarını tamamlayacaklarını söyledi. “2024 sonuna kadar bölgede yolsuz parsel bırakmayacağız. Eş zamanlı olarak alt yapı da tamamlanacak. Altıntaş, modern bir yerleşim merkezi haline gelecek” dedi.
Tütüncü, konuşması sırasında Antalya Büyükşehir Belediyesi araçlarını gördüğünü belirterek, “Bizim takvimimiz 1 Nisan 2024’te başlıyor. 59 ay 8 gün yatıp son 22 günde harekete geçmek yok” dedi.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024