81D249A75294Db3E41B05C520D110F3A.jpg
41 okunma

Tütüncü: “Belediyeciik halden anlama işidir”

ABONE OL
11 Mart 2024 22:32
81D249A75294Db3E41B05C520D110F3A.jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

## **Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tütüncü, Ramazan’da Hal Esnafıyla Sahur Yaptı**

**Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü**, Ramazan ayının ilk sahurunu **Antalya Hal Esnafı** ile bir araya gelerek yaptı.

Tütüncü, hal esnafına hitaben yaptığı konuşmada, “**Belediye başkanı şehre ufuk çizer, vizyon ortaya koyar. Haldeki sorunları biliyorum. Antalya toptancı halini aydınlık bir dönem bekliyor. Belediyecilik halden anlama işidir**” dedi.

## **Antalya’nın Sorunlarına Çözüm Vaadi**

Tütüncü, **Antalya’nın sorunlarına çözüm** vaat ederek, “5 yılın sonunda, trafik, ulaşım, alt yapı gibi sorunları geride bırakmış, deprem master planlarını yapmış, sağlıklı binalara kavuşmuş, sosyal konutlar üretmiş ve turizmde çok daha farklı adımlar atmış bir Antalya’yı vaat ediyoruz” ifadelerini kullandı.

## **Tarım ve Hayvancılığa Destek**

Tütüncü, **Antalya’nın tarımına ve hayvancılığına destek** vereceklerini belirterek, “Bu bereketli topraklardan elde ettiğimiz verimi en üst noktaya çıkarmaya çalışacağız. Antalya’nın tarımını yeniden parlayan bir yıldız haline getirmemiz için hep birlikte el ele vermeli ve güçlerimizi birleştirmeliyiz” dedi.

## **Esnaf Ziyareti**

Tütüncü, sahurun ardından hal esnafını ziyaret ederek, bereketli ve bol kazanç temennisinde bulundu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP