### Bartın Belediyesi Uzunöz Mahallesi’nde Asfalt Dökümü Yaptı
Bartın Belediyesi, il genelinde yürüttüğü yol yapım, yenileme ve onarım çalışmaları kapsamında Uzunöz Mahallesi‘nde asfalt dökümü gerçekleştirdi. Yapılan yol çalışması hakkında bilgi veren Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından Uzunöz Mahallesi‘nde gerçekleştirilen zemin tesviye çalışması tamamlandı. Zemin tesviye çalışmalarının ardından bu yolumuzu sıcak asfalt ile düzenliyoruz. Kısa sürede asfalt çalışmasını tamamlayıp, yolu trafiğe açacağız. Yol yapım çalışmasında görevli olan Fen İşleri personellerimize teşekkür ederim” dedi.
Belediye ekipleri, Uzunöz Mahallesi’nde sıcak asfalt ile yol düzenleme çalışması yaparak mahalle sakinlerinin ulaşımını kolaylaştırdı. Yapılan çalışmayla birlikte mahalle sakinleri, daha rahat ve güvenli bir şekilde seyahat etme imkanı elde etti.
Bartın Belediyesi, il genelinde yol yapım, yenileme ve onarım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Belediye, vatandaşların daha rahat ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlamaları için çalışmalarını sürdürüyor.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024