C9D9789Fca77D7D0C712A7B0634F75F0-2.Jpg
  • Habercimiz
  • Politika
  • Yeniden Refah Partisi Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Bulut, projelerini açıkladı
25 okunma

Yeniden Refah Partisi Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Bulut, projelerini açıkladı

ABONE OL
10 Mart 2024 11:24
C9D9789Fca77D7D0C712A7B0634F75F0-2.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yeniden Refah Partisi Aydın Belediye Başkan Adayı Projelerini Açıkladı

Yeniden Refah Partisi Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdal Bulut, halkı refaha kavuşturmak için projelerini açıkladı. 5 ana prensip altında 16 projeyle çalışmalar yürüteceklerini belirten Bulut, “Asli görevlerimizi yerine getirirken sosyal belediyecilikten ödün vermeyeceğiz. Ailenin kutsallığını korumak ve gençlerin yuva kurmalarına yardımcı olmak belediyeciliğimizin vazgeçilmezi olacak” dedi.
[Resim 1]

Aile Yapısını Güçlendirmek ve Gençlerin Yuva Kurmasını Kolaylaştırmak

Köy ziyaretlerine Ilıdağ Köyü’nden başlayan Bulut, yok olmaya yüz tutan **aile** yapısını güçlendirmek ve gençlerin yuva kurmasına destek olmak için projeler hazırladıklarını açıkladı. “Bu aziz millet savaş ve kıtlık yıllarında her türlü zorluğa göğüs gerip sorunlarını çözmesini bildi. Düşmanlar aile yapımızı hedef almaya başladı. Biz toplumun refahı için çalışmalara ailelerden başlayacağız. Aileler mutlu olursa toplum da mutlu olur” ifadelerini kullandı.
[Resim 2]

16 Proje ile Aydın’ı Refaha Kavuşturmak

Projelerini açıklarken işe “**haramı** belediyelerden söküp atmakla” başlayacaklarını belirten Bulut, Aydın’da suya yüzde 70 indirim yapacaklarını ve 5 yıl boyunca zam yapmayacaklarını söyledi. Trafik, tarım, turizm ve kültür alanlarında da projelerden bahseden Bulut, “Ülkenin geleceği için aile yapısını ve gençleri, Aydın’ın geleceği için de tarım alanlarını koruyacağız” dedi.
[Resim 3]

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP