Bodrum Belediyesi, ilçe sakinlerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla açtığı belediye kafelerine bir yenisini ekledi. Akyarlar Mahallesi‘nde hizmet vermeye başlayan belediye kafe, kısa sürede vatandaşların uğrak noktası haline geldi. Uygun fiyat politikası ve kaliteli hizmetiyle dikkat çeken kafe, bölgenin çehresini değiştirdi.
Vatandaşlar, belediye kafenin açılmasından büyük memnuniyet duyuyor. Serdar Kurtuluş, “Akyarlar’ın buna çok ihtiyacı vardı. Kışın da yazın da önemli bir nüfusa sahibiz. Hizmetten çok mutluyum.” dedi.
Bodrum Belediye AŞ Genel Müdürü Levent Öcal, belediye kafe ve restoranlarının Bodrum halkı ve misafirler tarafından büyük ilgi gördüğünü ifade etti. Öcal, “2019’da 12 olan işletme sayımızı 51’e çıkardık. Vatandaşlarımızın ilgi gösterdiği kreşlerimiz, otoparklarımız ve yat yanaşma tesislerimiz de hizmet vermeye devam ediyor.” dedi.
Yeni açılan Akyarlar Kafe, 140 kişilik kapasiteye sahip. Kafe, uygun fiyatlı menüsü ve güler yüzlü hizmetiyle vatandaşların beğenisini topluyor.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024