35C409Bc81Dc61A88F7669D1E0Cdbfa4.Jpg
  • Habercimiz
  • Ekonomi
  • ‘Her sipariş, bir Destek’ hareketi ile deprem bölgesi desteklenmeye devam ediliyor
19 okunma

‘Her sipariş, bir Destek’ hareketi ile deprem bölgesi desteklenmeye devam ediliyor

ABONE OL
31 Ocak 2024 11:15
35C409Bc81Dc61A88F7669D1E0Cdbfa4.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

**Deprem Bölgesindeki Üreticilere Destek İçin ‘Her Sipariş, Bir Destek’ Hareketi Devam Ediyor**

‘Her Sipariş, Bir Destek’ Hareketi Ile Deprem Bölgesi Desteklenmeye Devam Ediliyor

**Hepsiburada**, geçen yıl meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremin ardından bölgeye destek amacıyla ilk günden itibaren acil ihtiyaçların temin edilmesi ve ulaştırılması için tüm imkânlarını sundu. Şimdi de bölgede faaliyet gösteren üreticileri ve satıcıları desteklemek üzere, ‘Her sipariş, bir Destek’ hareketi ile bölgeye katkı sağlamaya devam ediyor.

**29 Ocak – 11 Şubat Arasında ‘Her Sipariş Bir Destek’ Kampanyası Yenilendi**

Yapılan açıklamaya göre, yaşanan deprem felaketinin ilk yıldönümüne denk gelen 29 Ocak – 11 Şubat tarihleri arasında ‘Her Sipariş Bir Destek’ kampanyası yenilendi. Bu sayede her siparişle deprem bölgesine destek sağlanacak ve müşterilerin alışverişleri ile bölgedeki satıcılara ve ekonomik toparlanmaya katkıda bulunması sağlanacak. Ev dekorasyonundan teknoloji ürünlerine, giyimden yöresel ürünlere kadar pek çok kategoride ürünün bulunduğu kampanya kapsamında alınan her ürün deprem bölgesindeki satıcılara destek olacak.

**E-Ticaret İhtisas Merkezlerinde E-Ticaret Eğitimleri ve Ek Komisyon Yardımı**

**Hepsiburada**, bölgedeki e-ticaret ekosistemini geliştirmek ve satıcıları, girişimci kadınları, kadın kooperatiflerini ve üreticileri desteklemek için Adana ve Hatay’da kurduğu E-Ticaret İhtisas Merkezlerinde verdiği e-ticaret eğitimlerine ek olarak satıcılara ek komisyon yardımı ve reklam / pazarlama desteği de sağlamayı sürdürüyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP