Ab1Ebefdd1B3A5894Bdf90784D705D2F-1.Jpg
  • Habercimiz
  • Ekonomi
  • İhlas Pazarlama ve Emniyet Teşkilatı Sendikası arasında iş birliği protokolü imzalandı
26 okunma

İhlas Pazarlama ve Emniyet Teşkilatı Sendikası arasında iş birliği protokolü imzalandı

ABONE OL
2 Şubat 2024 20:36
Ab1Ebefdd1B3A5894Bdf90784D705D2F-1.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İhlas Pazarlama ve Emniyet Teşkilatı Sendikası İşbirliği Yapıyor

Emniyet Teşkilatı Sendikası üyeleri, Şubat ayı boyunca İhlas Pazarlama’nın kampanyalı ürünlerinden faydalanabilecek.

İhlas Pazarlama ve Emniyet Teşkilatı Sendikası arasında iş birliği protokolü imzalandı. Bu iş birliğiyle Emniyet Teşkilatı Sendikası üyeleri, Şubat ayı boyunca İhlas Pazarlama‘nın kampanyalı ürünlerinden faydalanabilecek.

İhlas Pazarlama Ve Emniyet Teşkilatı Sendikası Arasında Iş Birliği Protokolü Imzalandı

Kampanya Ayrıntıları

İhlas Pazarlama Kurumsal Satış Direktörü Sacit Kaya, emniyet teşkilatının yanında olduklarını ifade ederek şunları söyledi: “Sendikayla irtibata geçtik ve bir kampanya düzenlemeye karar verdik. Sendika üyelerine uygun fiyatlı ve özel ödeme koşullarıyla bir kampanya başlattık. Bu kampanya Şubat ayı boyunca sürecek. Bu tarz kampanyaları sektörel bazlı ve farklı sendikalarla yapmak istiyoruz. Hedefimiz Türkiye çapında tüm emniyet çalışanlarına ulaşmak olacak.”

İhlas Pazarlama Ve Emniyet Teşkilatı Sendikası Arasında Iş Birliği Protokolü Imzalandı

Emniyet Teşkilatı Sendikası İdari ve Mali İşler Genel Başkan Yardımcısı Ali Bütün, İhlas Pazarlama’ya teşekkür ederek şunları söyledi: “Sendikalar üyelerinin her alanda sosyal ve eğitim alanında gelişimini öncülük etmeli. Bizler de emniyet teşkilatında görev yapan üyelerinin tamamı emniyet mensubu olan tek sendikayız. Biz kuruluşunda öncü bir sendika olarak yine sektöründe öncü olan İhlas Pazarlama ile iş birliği yapılması noktasında protokol anlaşması imzaladık.”

İhlas Pazarlama Ve Emniyet Teşkilatı Sendikası Arasında Iş Birliği Protokolü Imzalandı

Emniyet Teşkilatı Sendikası İdari ve Mali İşler Başkan Yardımcısı Erkan Göçmen de İhlas Pazarlama yönetimine teşekkür etti: “Bizlere her konuda destek oldular. Bizler sendika olarak sosyal sendikacılığı başka bir boyuta taşımak istiyoruz. Bu anlamda güzel çalışmalara imza atmaktayız. Çalışmalarımızda, alanında ve sektörde pazar payına hakim bütün şirketlerle görüşüyoruz. Burada kalite algısını yönetmek istiyoruz. Arkadaşlarımıza güzel kaliteli iş birliği sunduğumuza inanıyoruz. İnşallah hayırlı olur. Bu tarz iş birliklerin devamını diliyorum.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP